Żarówki LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY 12V 9W (6500K)

325,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: OSRAMNr produktu: E-64150DWESY-HCBKod producenta: 64150DWESY-HCBGwarancja: 24 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY 12V 9W (6500K) to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia łatwą modernizację konwencjonalnych świateł drogowych i mijania H1 w samochodach.

Cechy i zalety żarówek LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY

 • Ultrakompaktowy zamiennik LED: Żarówki LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY oferują stylowy wygląd i doskonałą jasność, będąc jednocześnie ultrakompaktowym zamiennikiem dla konwencjonalnych świateł drogowych i mijania H1.
 • Plug & play: Łatwa instalacja bez konieczności stosowania adapterów i zaślepek, co pozwala na zoptymalizowaną kompatybilność z różnymi modelami samochodów.
 • Aktywne chłodzenie: Zintegrowany wentylator o dużej prędkości zapewnia aktywne chłodzenie, co pozwala na efektywne rozpraszanie ciepła, podnosząc wydajność i utrzymując wysoki poziom strumienia świetlnego.
 • Zastępują lampy halogenowe H1: Kompatybilne z napięciem 12 V, zastępują tradycyjne lampy halogenowe H1, oferując przy tym lepszą widoczność dzięki zimnej białej temperaturze barwowej.

Dane techniczne żarówek LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY

 • Moc wejściowa: 9 W
 • Napięcie nominalne: 12,0 V
 • Strumień świetlny: 1100 lm, z tolerancją ±25%
 • Temperatura barwowa: 6500 K (Cool White)
 • Trwałość: 1000 h (Trwałość Tc)
 • Zastosowanie: Głównie do świateł drogowych i mijania
 • Trzonek: P14.5s (standardowe rozwiązanie)
 • Technologia: LED

Żarówki LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY nie posiadają homologacji ECE, co oznacza, że mogą nie być zatwierdzone do użytku na drogach publicznych.

Odkryj nową erę oświetlenia samochodowego z serią OSRAM LEDriving HL EASY na dwr.com.pl!

W naszym sklepie dwr.com.pl prezentujemy innowacyjne żarówki LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY, które rewolucjonizują oświetlenie samochodowe. Ale to nie koniec! Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem żarówek LED H1, obejmującym także modele OSRAM LEDriving HL EASY H3, H4 / H19, H7 / H18 i H15.

Dzięki technologii plug & play, łatwej instalacji i aktywnemu chłodzeniu, żarówki z serii OSRAM LEDriving HL EASY oferują nie tylko nowoczesny wygląd, ale również doskonałą jasność i trwałość. Sprawdź również nasze inne propozycje, dostosowane do różnych modeli samochodów.

Oświetl swoją drogę stylowo i efektywnie z żarówkami LED H1 OSRAM LEDriving HL EASY. Zapraszamy do eksploracji naszego pełnego asortymentu na dwr.com.pl. Skorzystaj z nowoczesnej technologii i stwórz swoje podróże jeszcze bardziej komfortowymi i bezpiecznymi!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.