Pasy do mocowania bagażu 25mm x 3mb, 100 daN, 400kg

14,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86027Kod producenta: 86027Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pasy do mocowania bagażu Carmotion – akcesoria przydatne w każdym samochodzie

Przewożenie bagażu często wiąże się z koniecznością jego dodatkowego zabezpieczenia. Pakunki, których otwarcie groziłoby zanieczyszczeniem lub uszkodzeniem przestrzeni ładunkowej, warto spiąć pasami. Różne sposoby mocowania bagażu zapewniają pewność jego przewożenia w różnych warunkach. Pasy transportowe Carmotion zabezpieczone solidną klamrą stanowią rozwiązanie tyleż proste, co praktyczne. Zastosowany w produktach trwały materiał gwarantuje długie i efektywne użytkowanie, bez obaw o przetarcie czy rozerwanie.

Pasy transportowe marki Carmotion idealnie nadają się do zabezpieczania towarów w przestrzeni ładunkowej mniejszych samochodów. Możesz je też wykorzystać do spinania bagażu przewożonego w samochodach osobowych. Dobrze przepasany ładunek to bezpieczeństwo i komfort podróżowania, dlatego już dziś postaw na możliwości łatwego i skutecznego mocowania przewożonych w bagażniku przedmiotów o mniejszych lub większych gabarytach. W naszej bogatej ofercie akcesoriów do mocowania bagażu atrakcyjną opcję stanowią lekkie i jednocześnie wytrzymałe pasy transportowe marki Carmotion.

Pasy do mocowania bagażu marki Carmotion – specyfikacja produktu

  • Przeznaczenie produktu – mocowanie i zabezpieczanie ładunków w przestrzeni ładunkowej małych pojazdów oraz samochodów osobowych
  • Szerokość pasa – 25mm
  • Długość pasa – 3m
  • Siła naciągu – 100 daN
  • Wytrzymałość – do 400kg
  • Ilość – 2 sztuki w opakowaniu
  • Mocowanie – klamry zaciskowe
  • Kolor – szary

Pasy transportowe Carmotion – co je wyróżnia?

Przemieszczające się po bagażniku mniejsze przedmioty i bagaże to spory problem. Powstający w wyniku tego hałas znacznie obniża komfort jazdy, nie mówiąc już o uszkodzeniach samego towaru oraz przestrzeni ładunkowej. W uporządkowaniu podobnego chaosu transportowego pomagają specjalne pasy do mocowania bagażu marki Carmotion. Taśmy wykonane z mocnych włókien polipropylenowych nadają się do spinania pakunków o różnej wielkości i kształcie. Parametry produktu umożliwiają solidne zabezpieczenie bagażu o ciężarze do 400kg przewożonego w mniejszej przestrzeni ładunkowej.

W opakowaniu znajdują się dwa pasy do mocowania bagażu o długości 3 metrów, dzięki którym możliwe jest uporządkowanie i zabezpieczenie przewożonych towarów, również tych o sporej wartości, których zniszczenie mogłoby narazić nas na straty. Pasy transportowe Carmotion doskonale sprawdzą się jako elementy wyposażenia małych bagażówek oraz samochodów osobowych. Zasada ich działania jest bardzo prosta, dlatego już po krótkiej chwili możesz ruszać w drogę z dobrze zabezpieczonym ładunkiem.

Pasy do mocowania bagażu Carmotion – solidne zaczepy

Pasy do mocowania bagażu Carmotion wyposażone zostały w specjalne klamry zaciskowe, które łatwo i solidnie spinają ładunek, by pozostał on na swoim miejscu oraz, by jego zawartość nie została uszkodzona. W klamrę wystarczy włożyć drugą końcówkę pasa, a następnie zaciągnąć z odpowiednią siłą. Zaciśnięcie klamry zapobiega wysunięciu się taśmy i poluzowaniu ładunku. Jeśli zależy nam na tym, by przewożony bagaż nie zmieniał pozycji podczas jazdy, warto w przestrzeni ładunkowej znaleźć miejsce na przewleczenie taśmy. Pasy transportowe Carmotion możesz przeplatać w dowolny sposób, by jak najlepiej zabezpieczyć przewożone przedmioty.

Pasy do mocowania bagażu marki Carmotion – wygodne przechowywanie

Lekkie i funkcjonalne pasy do mocowania bagażu marki Carmotion po zwinięciu zajmują niewiele miejsca, dlatego ich przechowywanie nie stanowi problemu. Znajdziesz dla nich miejsce zarówno w mniejszej przestrzeni schowka, jak i nieco większej przestrzeni ładunkowej. Podobne wyposażenie warto przechowywać w specjalnym organizerze, który pozwala utrzymać porządek i szybko znaleźć niezbędny przedmiot.

Pasy transportowe Carmotion to nie jedyna opcja skutecznego mocowania i zabezpieczania bagażu. By zachować ład i pomieścić wszystkie przewożone pakunki, mocne taśmy możesz zestawić z pojemną torbą do bagażnika pełniącą funkcję organizera, elastyczną linką z haczykami oraz specjalną siatką montowaną w przestrzeni ładunkowej za pomocą rzepów lub uchwytów.

Pasy do mocowania bagażu Carmotion – zasady bezpiecznego użytkowania

Pasy transportowe marki Carmotion to wygodny i łatwy sposób mocowania bagażu w przestrzeni ładunkowej mniejszych pojazdów dostawczych, a także samochodów osobowych. Akcesoria użytkowane tylko zgodnie z przeznaczeniem zapewniają odpowiedni poziom komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa przewożonych towarów. Zabronione jest użytkowanie pasów na bagażnikach dachowych, w przyczepach oraz na platformach aut dostawczych i ciężarowych.

Przed każdym mocowaniem ładunku należy sprawdzić, czy pasy transportowe Carmotion nadają się do użycia. W wyniku długotrwałej eksploatacji struktura materiału pasów może zostać osłabiona. Awaria może dotyczyć również klamry pasa. Stan wszystkich elementów prostej konstrukcji wpływa na pewność i trwałość mocowania, dlatego w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek usterek należy wymienić taśmę na nową.

Materiał pasów jest wrażliwy na oddziaływanie agresywnych chemikaliów oraz promieniowania UV. Pasy transportowe Carmotion nie mogą być wykorzystywane do podnoszenia przedmiotów lub mocowania ładunków o ostrych krawędziach.

Pasy do mocowania bagażu Carmotion nie są zabawką, dlatego należy je przechowywać z dala od dzieci.

Prezentowany produkt jest tylko częścią szerokiej oferty akcesoriów, które możesz wykorzystać do mocowania i zabezpieczania bagażu. Jeśli potrzebujesz niezawodnego wsparcia w tym zakresie eksploatacji pojazdu, wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci wszelkich informacji i przedstawią korzystne możliwości. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Zakupiłem pasy do mocowania bagażu firmy Carmotion z myślą o zabezpieczeniu walizek w bagażniku mojego auta. Często podróżuje przez co dużo rzeczy muszę wozić z sobą. Ciężkie walizki przemieszczające się po bagażniku w czasie jazdy, są bardzo uciążliwe. Nie dość, że emitują uporczywy hałas, to dodatkowo powstaje nie mały bałagan. Nie raz podczas ostrego hamowania walizka została uszkodzona. Pasy mocujące rozwiązały mój problem. Dobrze zabezpieczają rzeczy w bagażniku przed przesuwaniem i uszkodzeniem. Same pasy są dobrej jakości i się nie luzują.Michał
14 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.