Pas z napinaczem do mocowania ładunku, 25mm x 4,5mb, 350kg

12,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86029Kod producenta: 86029Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion – jak dobrze zabezpieczyć przestrzeń bagażową?

Przewożenie różnego rodzaju ładunków nie jest obecnie domeną jedynie pojazdów ciężarowych i dostawczych. Obecnie wiele mniejszych samochodów przystosowanych jest do przewożenia towarów. Firmy dysponują często samochodami ze specjalnie wydzieloną przestrzenią ładunkową do przewożenia lżejszych paczek i towarów. Niejednokrotnie funkcję tę pełnią również bardziej przestronne bagażniki osobówek. W podobnych warunkach niezawodnym wsparciem są pasy do mocowania ładunku. Akcesoria dostępne są na rynku w różnych odsłonach o charakterystycznych parametrach określających zakres ich zastosowania. W naszym katalogu znajdziecie między innymi pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion.

Praktyczny dodatek przeznaczony jest do zabezpieczania ładunków w wewnętrznej przestrzeni ładunkowej mniejszych pojazdów. Pas transportowy z napinaczem Carmotion idealnie sprawdzi się do mocowania bagażu czy paczek. Solidne podzespoły w postaci taśmy, haków oraz napinacza stanowią gwarancję bezpiecznie przetransportowanego ładunku.

Często borykasz się z problemem przemieszczających się po bagażniku lub przestrzeni towarowej różnego rodzaju paczek i bagaży? Pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion stanowi rozwiązanie twoich dylematów. Podróż załadowanym samochodem może być bezpieczna i komfortowa, jeśli tylko zadbasz o właściwe mocowanie ładunku oraz proporcjonalne rozłożenie jego wagi. Z tym zadaniem bez wątpienia poradzi sobie pas mocujący z napinaczem marki Carmotion.

Pas do mocowania ładunku z napinaczem marki Carmotion – specyfikacja produktu

  • Przeznaczenie produktu – mocowanie i zabezpieczanie ładunku w wewnętrznej przestrzeni bagażowej mniejszych samochodów
  • Szerokość pasa – 25mm
  • Długość pasa – 4,5m
  • Wytrzymałość – do 350kg
  • Typ mocowania – napinacz i haki
  • Kolor – szary
  • Udogodnienia – łatwa do zwinięcia taśma, wygodna w przechowywaniu

Pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion – co go wyróżnia?

Pas transportowy z napinaczem Carmotion umożliwia szybkie i solidne zabezpieczenie lżejszych towarów. Przemieszczanie się ładunku podczas przewożenia może nieść za sobą przykre i niebezpieczne konsekwencje, nie mówiąc już o utrudnionym manewrowaniu pojazdem. Jeśli zatem zajmujesz się transportem towarów zawodowo lub często podróżujesz z przepełnionym bagażnikiem, sprawdź jakie możliwości zapewnia pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion.

Pas transportowy z napinaczem Carmotion – solidne materiały

Pas do mocowania ładunku powinien być przede wszystkim solidnie wykonany. Precyzyjne szycia i wykończenia zapobiegają jego przedwczesnemu zużyciu. Słabe punkty prędzej czy później dają o sobie znać, dlatego wybierając pas transportowy z napinaczem, stawiaj na pewne i sprawdzone produkty. Rekomendujemy pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion wykonany z mocnego polipropylenowego tworzywa odpornego na zerwanie. Pewność i wygodę eksploatacji pasa zapewniają również solidne metalowe haki i precyzyjna konstrukcja napinacza, dzięki któremu zamocujemy ładunek z odpowiednią siłą, bez obaw o jego uszkodzenie.

Pas mocujący z napinaczem Carmotion – łatwe użytkowanie i przechowywanie

Ładunki o różnych gabarytach wymagają zastosowania mocowania o różnej wytrzymałości. Jeśli w przestrzeni ładunkowej Twojego auta przewozisz lekkie i niewielkie paczki lub bagaże i chcesz uniknąć bałaganu oraz gwałtownego przemieszczania się ładunku podczas transportu, zastosuj pas mocujący Carmotion wyposażony w dwa haki i prosty mechanizm napinający. Dzięki niemu będziesz mógł spiąć bagaż o dowolnym kształcie z siłą, która utrzyma go w wybranym przez Ciebie miejscu i nie uszkodzi zawartości. Mocowany do elementów wnętrza przestrzeni bagażowej pas transportowy Carmotion pozwala utrzymać w niej ład i ułatwia rozładunek towarów, które podczas podróży pozostały dokładnie w tym samym miejscu, w którym zostały wcześniej ułożone. Pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion sprawdzi się również w bagażniku samochodu osobowego.

Po zwinięciu pas transportowy Carmotion nie zajmuje dużo miejsca, dlatego z łatwością przechowasz go w schowku lub w organizerze umieszczonym w bagażniku.

Pas do mocowania ładunku Carmotion – najważniejsze zasady użytkowania

Pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion o wytrzymałości do 350kg idealnie zabezpieczy mniejszy ładunek. Podczas wykonywania manewrów na drodze bagaże pozostaną na swoim miejscu. Dzięki solidnemu mocowaniu unikniemy niebezpiecznych sytuacji utraty kontroli podczas prowadzenia pojazdu oraz strat finansowych związanych z uszkodzeniem kosztownego ładunku.

Funkcjonalny pas transportowy z napinaczem Carmotion to bardzo efektywne wsparcie w wielu sytuacjach, pamiętaj jednak by nie używać go do zabezpieczania ładunku na bagażnikach dachowych, w przyczepach, a także na platformach pojazdów dostawczych oraz ciężarowych.

Tylko prawidłowo użytkowany pas mocujący z napinaczem Carmotion gwarantuje pełną sprawność i efektywność działania. Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy pas transportowy nie posiada uszkodzeń. W przypadku stwierdzenia usterek produkt nie nadaje się do zabezpieczania ładunku i należy wymienić go na nowy.

Podczas użytkowania pasa unikaj jego kontaktu z agresywnymi substancjami chemicznymi oraz promieniowaniem ultrafioletowym.

Pas z napinaczem do mocowania ładunku Carmotion należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie należy używać go do przenoszenia przedmiotów lub mocowania ostrych ładunków. Produkt przechowujemy w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pas mocujący z napinaczem marki Carmotion – krótka instrukcja obsługi

Pas transportowy z napinaczem Carmotion jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Wystarczy umieścić ładunek w przestrzeni docelowej, a następnie w jej obrębie przytwierdzić uchwyt pasa w postaci haka. Punktami zaczepu mogą być uchwyty lub otwory znajdujące się w podłodze bądź na ścianach przestrzeni załadunkowej. Jeden z haków mocujemy po jednej stronie bagażu, oplatamy go i umieszczamy pas w mechanizmie napinacza. Umieszczony na drugim końcu pasa hak zaczepiamy po przeciwnej stronie ładunku i napinamy mocowanie, tak by jak najlepiej zabezpieczało ładunek.

Sprawdź jakie inne skuteczne rozwiązania w zakresie mocowania i zabezpieczania ładunku przygotowaliśmy w naszej ofercie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o interesujących Cię produktach, skontaktuj się z naszym konsultantem. Umożliwiamy również zakupy w tradycyjnej formie w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość wykonania. Pas jest zrobiony bardzo solidnie, co rzuca się w oczy już podczas odpakowywania przesyłki. Włókno jest mocne i wytrzymałe, więc pas to dobra inwestycja, bo na pewno będzie można z niego korzystać latami. Ja nie żałuję, że kupiłem i śmiało mogę polecić też innym. Jak ktoś szuka pasa, który jest prosty w obsłudze, to właśnie znalazł. Zabezpieczanie ładunku jest właściwie intuicyjne, nie musiałem nawet patrzeć w instrukcję, ale jak ktoś potrzebuje, to wszystko jest czytelnie opisane. Michał
14 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.