Wodoodporna kreda do opon, żółta

4,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: INNYNr produktu: P54-0099Kod producenta: 595-8472Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Wodoodporna, niezmywalna, nietoksyczna i niepyląca kreda do opon skuteczna podczas używania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

Kreda do opon w kolorze żółtym przeznaczona jest do znakowania lub opisywania miejsca uszkodzenia w oponie w trakcie wykonywania napraw. Jest również niezbędna przy znakowaniu opon podczas wykonywania sezonowych wymian ogumienia.

Kreda jest skuteczna podczas stosowania na praktycznie każdej powierzchni w tym na gumie, metalu i farbie. Posiada właściwości wodoodporne, co umożliwia skuteczność podczas używania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

  • Średnica: 13 mm
  • Długość: 95 mm

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Zdecydowanie warto zainwestować w dedykowany produkt, te kredy są 100x lepsze niż zwykłe szkolne. Nic się nie rozmazuje, nie zmywa od wilgoci i bez najmniejszego problemu można odczytać przy kolejnej wymianie w którym miejscu było zamontowane dane koło. Hubert
11 października 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.