Żarówki LED HB3 AMIO X4 Aviator 12V 44W (CANBUS, 6500K, 3936lm)

169,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: E-03766Kod producenta: 03766Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Rewolucyjna jasność i komfort

Żarówki LED HB3 AMIO X4 Aviator to przełom w technologii oświetlenia samochodowego. Wyposażone w CHIP LED 7330, oferują niezrównaną jasność, przewyższając tradycyjne żarówki halogenowe. Ich inteligentne rozmieszczenie zapewnia światło bez oślepiania innych kierowców.

Uniwersalność i łatwość montażu

Bez polaryzacji, żarówki LED HB3 AMIO X4 Aviator świecą w każdej pozycji, zapominając o tradycyjnych kłopotach z ułożeniem +/- w samochodzie. Ich prosty montaż, wymagający tylko zastąpienia starej żarówki, sprawia, że aktualizacja do zaawansowanej technologii LED jest banalnie łatwa.

Perfekcyjne dopasowanie i trwałość

Zbudowane z aluminium i miedzi, żarówki LED HB3 AMIO X4 Aviator zachwycają nie tylko wydajnością, ale także trwałością. Ich identyczny rozmiar jak standardowej żarówki halogenowej gwarantuje idealne dopasowanie, eliminując potrzebę męczących przeróbek czy adaptacji. Dodatkowo, optymalna geometria diod zapewnia nie tylko maksymalną jasność, ale również precyzyjną linie odcięcia światła.

Niezawodność z modułem CANBUS

Wbudowany moduł CANBUS zapewnia kompatybilność z 95% samochodów, minimalizując ryzyko wystąpienia błędu spalonej żarówki. Jednakże, dla pojazdów z rygorystyczną kontrolą oświetlenia, zalecane jest dodatkowe wyposażenie w oporniki Canbus.

Specyfikacja techniczna żarówek LED HB3 AMIO X4 Aviator

  • Napięcie: 12V
  • Moc: 44W (na zestaw)
  • Źródło światła: Diody CHIP LED 7330
  • Barwa światła: 6500K (Xenon White)
  • Natężenie światła: 3936 lumenów (na zestaw)
  • Żywotność diod: Do 50000 godzin
  • Brak zakłóceń: Żarówki LED H1 AMIO X4 Aviator nie zakłócają odbioru radia FM/CB
  • Chłodzenie: Oparte na elektronicznym wiatraku oraz miedzianym rdzeniu
  • Moduł CANBUS: Wbudowany dekoder w 95% samochodów nie powoduje błędu spalonej żarówki
  • Ułożenie diod: Dokładnie w tym samym miejscu co żarnik w tradycyjnej żarówce - parametry takie jak geometria i linia odcięcia światła pozostają niezmienione

Szeroki wybór żarówek LED HB3 w sklepie dwr.com.pl

Odkryj naszą szeroką gamę żarówek LED HB3 dostępnych w ofercie sklepu motoryzacyjnego dwr.com.pl. Zmień swój sposób na oświetlenie samochodowe już dziś, i doświadcz doskonałości technologii LED AMIO X4 Aviator.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.