Wentylator samochodowy, obrotowy 24V 8W, średnica 2x 10 cm, na platformie

71,99
Kup do 14.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86342Kod producenta: 86342Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Ten obrotowy wentylator samochodowy o napięciu 24V i mocy 8W (+/-2%) został stworzony, aby pomóc schłodzić przegrzane powietrze wnętrza każdego pojazdu. Jest idealnym rozwiązaniem dla podróżujących w upalne dni, gdy klimatyzacja nie wystarcza lub dla osób, które preferują naturalną cyrkulację powietrza.

Wentylator posiada dwie głowice wentylatora o średnicy 10 cm każda, zamontowane na platformie. Kąt obu głowic można niezależnie regulować w zakresie poziomym (do 180°) i pionowym (do 360°), co umożliwia dostosowanie strumienia powietrza do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Dzięki temu można skierować przepływ powietrza bezpośrednio na siebie lub w inne miejsca w samochodzie, zapewniając skuteczną cyrkulację.

Wentylator wyposażony jest w przełącznik umożliwiający regulację prędkości pracy. Można wybrać między wysoką a niską prędkością, zależnie od pożądanego stopnia przepływu powietrza.

Przewód zasilający ma długość 120 cm, co zapewnia elastyczność w montażu wentylatora. Produkt zasilany jest z gniazda 24V w samochodzie, co umożliwia jego użytkowanie w różnych pojazdach.

Montaż wentylatora jest prosty i wygodny. W zestawie znajdują się dwie taśmy dwustronne, które umożliwiają stabilne mocowanie wentylatora w wybranym miejscu. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce montażu, w którym wentylator będzie mógł swobodnie się obracać i zapewnić efektywną cyrkulację powietrza.

Należy pamiętać, że wentylator samochodowy nie powinien zasłaniać widoczności kierowcy, aby nie wpływać negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Dane techniczne:

  • Przewód zasilający o długości 120 cm
  • Pobór mocy: 8W (+/-2%)
  • Zasilanie: 24V

Ten wentylator samochodowy to niezawodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się komfortowym powietrzem podczas podróży samochodem, szczególnie w gorące dni.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.