Czajniki samochodowe

Czajniki samochodowe to akcesoria tworzone z myślą o tych, którzy spędzają za kierownicą dużo czasu, żeglują lub wypoczywają w kamperze. Oferujemy funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu czajniki marek AMiO i Carmotion, a także zachwycające designem składane czajniki turystyczne Gotie. Dzięki urządzeniom o pojemności od 0,7 do 1 litra bez problemu zagotujemy wodę i przygotujemy ciepły napój dla nawet pięciu osób. Stabilna płaska płyta grzewcza zapobiega przewracaniu się akcesoriów, a mocne tworzywo gwarantuje odporność na ewentualne uszkodzenia. Wygodna rączka zapewnia ergonomię i bezpieczeństwo podczas korzystania z czajnika w mniej sprzyjających warunkach. Precyzyjny wskaźnik wody określa, ile płynu należy wlać do czajnika. Dzięki podziałce zagotujemy dokładnie tyle wody, ile potrzebujemy oraz zapobiegniemy awarii urządzenia.

W sklepie dwr.com.pl oferujemy dobrej jakości czajniki samochodowe, które możemy postawić w dowolnym miejscu, wyposażone w lampki kontrolne sygnalizujące zagotowanie się wody. Funkcje automatycznego wyłączania chronią akcesoria przed przegrzaniem. Estetyczne, niewielkich rozmiarów czajniki bez problemu zmieszczą się w kabinie samochodu. Łatwo przewieziesz je też w bagażniku. Sprzęt zasilany prądem o napięciu 12V lub 24V i objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij