Kubek termiczny Carmotion 12V 450ml (podgrzewany)

34,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: F-58061Kod producenta: 58061Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Kubek termiczny Carmotion 12V o pojemności 450 ml to praktyczne urządzenie, które umożliwia przechowywanie zarówno gorących, jak i zimnych napojów w podróży. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz atestowanego tworzywa, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Najważniejszą funkcją tego kubka termicznego jest wbudowana grzałka 12V, która umożliwia podgrzewanie napoju do maksymalnej temperatury 60°C. Dzięki temu możesz cieszyć się gorącym napojem nawet w trakcie długiej podróży samochodem. Automatyczna regulacja ogrzewania zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury bez konieczności nadzoru.

Kubek termiczny Carmotion jest również wyposażony w podwójne próżniowe ścianki, które zapewniają długotrwałe utrzymanie wysokiej temperatury napoju. Dzięki temu możesz cieszyć się gorącym napojem przez dłuższy czas, nawet gdy jesteś w podróży.

Aby skorzystać z kubka termicznego, należy wlać żądaną ilość napoju (do maksymalnej pojemności 450 ml), podłączyć przewód zasilający do kubka, a następnie do odpowiedniego gniazda 12V w samochodzie (np. zapalniczki). Kubek samodzielnie będzie podgrzewał napój do około 60°C.

Ważne jest, aby nie podłączać kubka do źródła zasilania, gdy jest całkowicie pusty. Należy również odłączyć kubek od sieci, gdy silnik samochodu nie jest uruchomiony, aby uniknąć rozładowania akumulatora. Przed wypiciem napoju z kubka, zaleca się sprawdzenie temperatury, aby uniknąć poparzeń.

Kubek termiczny Carmotion powinien być umieszczony w samochodzie w taki sposób, aby nie przewrócił się i nie wylał napoju. Po użyciu i przed schowaniem należy upewnić się, że kubek ostygł. Do czyszczenia wnętrza kubka można używać standardowych środków czyszczących, natomiast do czyszczenia części zewnętrznych zaleca się korzystanie z czystej, wilgotnej szmatki lub gąbki. Nie należy stosować chemicznych środków czyszczących ani środków ściernych, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię kubka.

Kubek termiczny Carmotion 12V 450 ml to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, idealne dla osób podróżujących samochodem, które chcą cieszyć się gorącymi napojami nawet w trasie. Dzięki wbudowanej grzałce, podwójnym ściankom próżniowym i solidnej konstrukcji, ten kubek termiczny zapewnia długotrwałe utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju.

Specyfikacja techniczna kubka termicznego Carmotion 12V 450 ml:

 • Zasilanie: 12V
 • Pojemność maksymalna: 450 ml
 • Maksymalna temperatura podgrzewania: około 60°C
 • Długość kabla: 130 cm
 • Materiał wykonania: stal nierdzewna, atestowane tworzywo
 • Podwójne próżniowe ścianki dla długotrwałego utrzymania temperatury
 • Automatyczna regulacja ogrzewania
 • Przewód zasilający do podłączenia do gniazda 12V w samochodzie
 • Ryzyko poparzenia – należy upewnić się, że temperatura napoju nie jest zbyt wysoka przed wypiciem
 • Kubek powinien być stabilnie umiejscowiony w samochodzie, aby uniknąć przewrócenia i wylania napoju
 • Nie należy podłączać kubka do prądu, gdy jest całkowicie pusty
 • Należy odłączyć kubek od źródła zasilania, gdy silnik samochodu nie pracuje
 • Czyszczenie wnętrza kubka: używać standardowych środków czyszczących
 • Czyszczenie zewnętrznych części kubka: używać czystej, wilgotnej szmatki lub gąbki; unikać chemicznych środków czyszczących lub ściernych.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.