Pompka napędzana wiertarką, do spuszczania cieczy, oleju, wody z chłodnicy, przyłącza 3/4"

23,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86866Kod producenta: 86866Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pompa napędzana wiertarką do cieczy to niezwykle praktyczne narzędzie, które znacząco ułatwia proces spuszczania różnego rodzaju płynów, takich jak olej czy woda z chłodnicy.

Cechy pompki napędzanej wiertarką

 • Uniwersalne zastosowanie: Pompa jest wszechstronnie użyteczna w gospodarstwach domowych do różnych zadań związanych ze spuszczaniem cieczy.
 • Wydajność: Dzięki wykorzystaniu mocy wiertarki, pompa może osiągać imponującą wydajność, w przybliżeniu około 40 litrów na minutę, w zależności od mocy używanej wiertarki.
 • Wysoka skuteczność: Jest to bardzo wydajne narzędzie, które sprawdza się w różnych warunkach, gwarantując szybkie i efektywne spuszczanie płynów.
 • Dostępność do trudno dostępnych miejsc: Dzięki swojej konstrukcji i możliwości podłączenia do wiertarki, pompa może dotrzeć do miejsc, do których trudno jest dotrzeć innym narzędziom.
 • Bezawaryjność: Dzięki solidnej konstrukcji i wytrzymałemu wirnikowi, pompa zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę.

Dane techniczne pompki napędzanej wiertarką

 • Wydajność: Około 40 litrów na minutę, uzależniona od mocy wiertarki
 • Maksymalna wysokość tłoczenia cieczy: 40 metrów
 • Maksymalna głębokość zasysania: 4 metry
 • Minimalna głębokość czerpania: 1 metr
 • Końcówka: 1/2 cala
 • Wskazówka dotycząca użytkowania: Przed pierwszym użyciem zaleca się zalanie pompy

Odkryj nasz bogaty wybór pompek! Idealne rozwiązania dla domu, ogrodu i warsztatu na dwr.com.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem różnego rodzaju pompek dostępnych w sklepie dwr.com.pl!

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne pompy, które doskonale sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Posiadamy pompy do spuszczania cieczy, pompki ręczne, elektryczne i wiele innych, które zaspokoją Twoje potrzeby zarówno w domu, ogrodzie, jak i warsztacie.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.