Zestaw do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji PLAK (Air Clim Antibatterico + Air Clim, zapach cytrynowy)

29,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: ATAS - PLAKNr produktu: ZESTAW_52Kod producenta: ZESTAW_52Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji PLAK składa się z dwóch produktów, które są przeznaczone do utrzymania higieny i świeżości w układach klimatyzacji oraz nawiewach pojazdów. Oba preparaty pochodzą od firmy PLAK i mają różne funkcje, a ich zastosowanie jest proste i skuteczne.

Środek do dezynfekcji klimatyzacji PLAK Air Clim Antibatterico 200ml

PLAK Air Clim Antibatterico ma na celu dezynfekcję i oczyszczanie układów klimatyzacji oraz nawiewów pojazdu. Ma zdolność eliminacji alergenów, takich jak bakterie i grzyby, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza wewnątrz pojazdu. Dodatkowo, po zastosowaniu pozostawia przyjemny zapach. Przygotowanie i użycie są proste, wymagają włączenia silnika, ustawienia klimatyzacji na maksymalną wydajność, otwarcia nawiewów oraz zamknięcia okien, a następnie aplikacji preparatu na zasadzie aerozolu. Po krótkim czasie działania (15 minut) należy przewietrzyć pojazd.

Środek do odświeżania klimatyzacji PLAK Air Clim (cytryna) 150ml

PLAK Air Clim służy do oczyszczania i odświeżania układów klimatyzacji, nawiewów oraz wnętrza pojazdu. Oprócz eliminacji nieprzyjemnych zapachów, takich jak pleśń, dym tytoniowy czy zapachy zwierzęce, ma także właściwości antybakteryjne. PLAK Air Clim jest szybki w użyciu, skutecznie odświeża powietrze wewnątrz pojazdu i pozostawia świeży zapach. Stosowanie jest podobne do PLAK Air Clim Antibatterico, również na zasadzie aerozolu, z 10-minutowym okresem działania.

Zestaw do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji PLAK - szerokie spektrum zastosowań

Oba produkty (PLAK Air Clim Antibatterico i PLAK Air Clim) są rekomendowane nie tylko do samochodów, ale także do odświeżania układów klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Ważne jest przestrzeganie instrukcji i zaleceń producenta w celu zapewnienia skuteczności i bezpieczeństwa podczas aplikacji.

Wartość dodaną zestawu stanowi możliwość regularnego utrzymania higieny w klimatyzacji pojazdu lub pomieszczenia, co przekłada się na komfort użytkowania oraz zdrowie pasażerów lub mieszkańców.

Produkty do czyszczenia i odświeżania klimatyzacji – sklep dwr.com.pl

Oprócz zestawu do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji PLAK o zapachu cytrynowym, w ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy także szeroki asortyment innych produktów dedykowanych do czyszczenia i odświeżania klimatyzacji. Nasza oferta obejmuje różnorodne środki, które pomagają w utrzymaniu czystości, higieny i świeżości w układach klimatyzacyjnych pojazdów oraz pomieszczeń.

Nasi klienci znajdą u nas produkty różnych marek i skuteczności, zapewniające optymalną pielęgnację i utrzymanie zdrowego środowiska wewnętrznego pojazdów i pomieszczeń. Bez względu na potrzeby i preferencje, oferujemy rozmaite produkty, aby zaspokoić wymagania naszych klientów w zakresie pielęgnacji klimatyzacji.

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz produkty odświeżające, dezynfekujące, eliminujące nieprzyjemne zapachy oraz pomagające w utrzymaniu czystości wnętrza układu klimatyzacyjnego. Nasza oferta ma na celu zapewnienie komfortu podróżowania oraz pracy w odpowiednio zadbanych i przyjemnych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem produktów do czyszczenia i odświeżania klimatyzacji na stronie dwr.com.pl. Dzięki różnorodności naszych produktów, każdy klient znajdzie odpowiednie rozwiązania, które spełnią jego oczekiwania w zakresie utrzymania higieny i świeżości klimatyzacji.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.