Szybkozłączki elektryczne, konektory 4-6mm2 24A 4 szt.

2,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: B3-02342Kod producenta: 02342Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Szybkozłączki elektryczne, konektory 4-6mm² 24A - 4 szt.

Szybkozłączki elektryczne 4-6mm² 24A umożliwiają szybkie i bezpieczne łączenie przewodów bez potrzeby zdejmowania izolacji. Idealne do instalacji niskonapięciowych, szczególnie w motoryzacji, zapewniają trwałe i niezawodne połączenia, wytrzymując ekstremalne temperatury od -50°C do +105°C. Montaż jest prosty i szybki dzięki metalowej wkładce i zatrzaskowej pokrywie.

Szybkozłączki elektryczne - szybkość, bezpieczeństwo i wszechstronność

 • Ekspresowy montaż: Dzięki szybkozłączkom, proces łączenia przewodów jest niezwykle szybki i prosty. Wystarczy włożyć zaizolowane przewody, zatrzasnąć pokrywę i ścisnąć zwykłymi kombinerkami. To znacząco oszczędza czas i redukuje komplikacje podczas montażu.
 • Bezpieczeństwo i niezawodność: Każde połączenie jest trwałe i bezpieczne. Metalowa wkładka zapewnia mocne osadzenie przewodów, co minimalizuje ryzyko luzowania się połączeń. Dodatkowo, izolacja PVC chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi.
 • Wszechstronność zastosowań: Idealne do instalacji niskonapięciowych (12-24V), szybkozłączki są szczególnie przydatne w branży motoryzacyjnej. Dzięki możliwości podłączenia dodatkowych odbiorników, zapewniają elastyczność w tworzeniu rozbudowanych układów elektrycznych.
 • Komfort użytkowania: Montaż nie wymaga zdejmowania izolacji z przewodów, co dodatkowo upraszcza proces i chroni przewody przed uszkodzeniami. To gwarancja czystości i porządku w trakcie pracy.
 • Odporność na warunki ekstremalne: Szybkozłączki wytrzymują szeroki zakres temperatur od -50°C do +105°C, co czyni je niezawodnymi w różnych środowiskach pracy.

Specyfikacja szybkozłączek elektrycznych z konektorami

 • Maksymalny prąd: 24A
 • Przekrój przewodu: 4 ÷ 6 mm²
 • Zakres temperatur: -50°C do +105°C
 • Materiał izolacji: PVC

Instrukcja montażu

 1. Włóż oba przewody do złączki.
 2. Wciśnij metalową wkładkę za pomocą szczypiec.
 3. Zatrzaśnij pokrywę.

Uwaga: Instalacja nie wymaga zdejmowania izolacji z przewodów, co sprawia, że proces jest jeszcze prostszy i bezpieczniejszy.

Odkryj pełną ofertę szybkozłączek elektrycznych w dwr.com.pl

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz szeroki wybór szybkozłączek elektrycznych dostosowanych do różnych potrzeb instalacyjnych. Oprócz konektorów 4-6mm² 24A, oferujemy również:

Każdy z naszych modeli gwarantuje szybki i bezpieczny montaż, trwałe połączenia oraz wszechstronność zastosowań. Wybierz szybkozłączki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.