Biobójczy odgrzybiacz do klimatyzacji AUTOLAND PRO KLIM MINI 200ml

14,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: AUTOLANDNr produktu: AUT125132299Kod producenta: AUT125132299Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Biobójczy odgrzybiacz do klimatyzacji AUTOLAND PRO KLIM MINI 200ml - korzyści

  • Kompleksowa ochrona zdrowia: AUTOLAND PRO KLIM MINI nie tylko czyści, ale także dezynfekuje układ klimatyzacji, eliminując bakterie, drożdże i grzyby w zaledwie 15 minut. To szczególnie ważne dla alergików, gdyż produkt jest bezpieczny i redukuje ryzyko reakcji alergicznych.
  • Poprawa jakości powietrza: Dzięki skutecznemu usuwaniu pleśni, bakterii oraz nieprzyjemnych zapachów, w tym dymu tytoniowego i zapachów pochodzenia zwierzęcego, wnętrze Twojego samochodu staje się świeże i pachnące.
  • Łatwość użycia: AUTOLAND PRO KLIM MINI umożliwia szybkie i samodzielne czyszczenie klimatyzacji bez konieczności demontażu wnętrza pojazdu czy użycia specjalistycznych narzędzi. Wystarczy postępować zgodnie z prostą instrukcją, a cały proces zajmuje tylko 15 minut.
  • Efektywność i wygoda: Specjalny zawór i rozpylacz 360º gwarantują działanie w każdej pozycji, co zapewnia pełne pokrycie i skuteczność. AUTOLAND PRO KLIM MINI jest gotowy do użycia w dowolnym momencie, co sprawia, że regularne czyszczenie klimatyzacji jest łatwe i wygodne.
  • Długotrwała ochrona: Zalecane stosowanie odgrzybiacza AUTOLAND PRO KLIM MINI co najmniej dwa razy w roku zapewnia ciągłą ochronę układu klimatyzacji, co przekłada się na dłuższą żywotność systemu i lepsze samopoczucie pasażerów.

Jak używać odgrzybiacz do klimatyzacji AUTOLAND PRO KLIM MINI?

  • Przygotowanie: Otwórz maksymalnie wszystkie nawiewy i zamknij szczelnie okna. Ustaw klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego, wyjmij zapalniczkę z gniazda i włącz zapłon.
  • Aplikacja: Wstrząśnij pojemnikiem, umieść go na podłodze za przesuniętym fotelem, mocno wciśnij zawór do jego zablokowania, opuść pojazd i zamknij drzwi.
  • Zakończenie: Po 15 minutach wyjmij zużyty pojemnik, wyłącz wentylację i przewietrz auto.

Regularne używanie AUTOLAND PRO KLIM MINI zapewnia świeżość i czystość klimatyzacji, co przekłada się na lepszy komfort jazdy i zdrowie użytkowników.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.