Zestaw do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND (400ml + 200ml)

37,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: AUTOLANDNr produktu: ZESTAW_59Kod producenta: ZESTAW_59Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND (400ml + 200ml)

Zadbaj o swoje zdrowie i komfort jazdy dzięki zaawansowanemu zestawowi do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND. Składający się z dwóch efektywnych produktów, zestaw AUTOLAND zapewnia pełną ochronę i świeżość Twojego samochodu.

Korzyści z zakupu zestawu do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND

  • Skuteczność i bezpieczeństwo: Zarówno środek czyszczący, jak i biobójczy odgrzybiacz skutecznie niszczą pleśń, bakterie oraz zarodniki grzybów. Dzięki temu masz pewność, że powietrze w Twoim samochodzie jest wolne od szkodliwych mikroorganizmów.
  • Łatwość użycia: Bez potrzeby użycia narzędzi i demontażu elementów wnętrza pojazdu, możesz szybko i samodzielnie przeprowadzić pełne czyszczenie i dezynfekcję klimatyzacji.
  • Poprawa jakości powietrza: Efektywne usuwanie nieprzyjemnych zapachów, w tym dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego, sprawia, że wnętrze Twojego auta zawsze pachnie świeżo.
  • Bezpieczeństwo dla alergików: Produkt jest bezpieczny dla alergików, co czyni go idealnym wyborem dla osób z wrażliwością na alergeny.

Zawartość zestawu do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND

Sposób użycia środków do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND

Środek do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND 400ml

  • Ustaw klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego i wyłącz zapłon.
  • Potrząśnij pojemnikiem, załóż rurkę na końcówkę rozpylacza i wprowadź ją do kanałów nawiewowych, rozpylając powoli.
  • Po zakończeniu odczekaj 15 minut, włącz klimatyzację na maksymalne chłodzenie na 10 minut, a następnie dokładnie przewietrz auto.

Biobójczy odgrzybiacz do klimatyzacji AUTOLAND PRO KLIM MINI 200ml

  • Otwórz wszystkie nawiewy, zamknij okna i ustaw klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego.
  • Wstrząśnij pojemnikiem, umieść go na podłodze za przesuniętym fotelem, mocno wciśnij zawór, opuść pojazd i zamknij drzwi.
  • Po 15 minutach wyjmij zużyty pojemnik, wyłącz wentylację i dokładnie przewietrz auto.

Odzyskaj świeżość i komfort jazdy z zestawem do czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND!

Zestaw do odgrzybiania i czyszczenia klimatyzacji AUTOLAND to niezawodne rozwiązanie dla każdego kierowcy dbającego o czystość i świeżość swojego pojazdu. Dzięki prostym krokom i skutecznym składnikom, Twoja klimatyzacja będzie działać bez zarzutu, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortem jazdy w czystym i zdrowym środowisku.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.