Środek do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND 400ml

22,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: AUTOLANDNr produktu: AUT125132499Kod producenta: AUT125132499Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Środek do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND 400ml

Zapewnij sobie i swoim pasażerom świeże i zdrowe powietrze w samochodzie dzięki środkowi do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND 400ml!

Dlaczego warto wybrać środek do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND?

 • Czyste i zdrowe powietrze: Skutecznie niszczy pleśń, bakterie oraz zarodniki grzybów, dzięki czemu powietrze w Twoim samochodzie jest wolne od szkodliwych mikroorganizmów.
 • Szybkość i wygoda: Pozwala na szybkie, samodzielne czyszczenie i dezynfekcję układu klimatyzacji bez potrzeby używania narzędzi i demontażu wnętrza pojazdu. Zaoszczędź czas i pieniądze, korzystając z łatwego i efektywnego rozwiązania.
 • Poprawa komfortu jazdy: Usuwa nieprzyjemne zapachy, w tym dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego, poprawiając jakość powietrza i komfort przebywania w samochodzie.
 • Skuteczność potwierdzona: Produkt dopuszczony do obrotu decyzją Ministra Zdrowia z numerem pozwolenia 8293/20. Wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze już w ciągu 5 i 15 minut, co daje pewność efektywności i bezpieczeństwa użytkowania.
 • Łatwość użycia: Prosta instrukcja sprawia, że każdy może skutecznie wyczyścić i zdezynfekować klimatyzację w kilku krokach. Wystarczy potrząsnąć pojemnikiem, założyć rurkę, wprowadzić ją do kanałów nawiewowych i rozpylając powoli wyciągać. Po 15 minutach możesz cieszyć się czystą klimatyzacją!
 • Oszczędność: Regularne czyszczenie klimatyzacji dwa razy w roku zapewnia dłuższą żywotność systemu i lepszą wydajność, co może przekładać się na niższe koszty eksploatacji samochodu.

Sposób użycia środka do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND

 • Przygotowanie klimatyzacji: Przełącz klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego. Wyłącz zapłon samochodu.
 • Przygotowanie środka czyszczącego: Potrząśnij energicznie pojemnikiem. Załóż rurkę na końcówkę rozpylacza.
 • Rozpylanie środka: Wprowadź rurkę do każdego z kanałów nawiewowych. Rozpylaj środek powoli, wyciągając rurkę z kanału nawiewowego.
 • Odczekanie: Po zakończeniu rozpylania odczekaj 15 minut, aby środek mógł skutecznie zadziałać.
 • Wentylacja klimatyzacji: Włącz klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego na około 10 minut.
 • Przewietrzenie samochodu: Dokładnie przewietrz auto przed jazdą, aby usunąć resztki środka czyszczącego i zapewnić świeże powietrze w kabinie.

Nie czekaj, zadbaj o zdrowie swoje i swoich pasażerów już teraz! Wybierz środek do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji AUTOLAND i ciesz się świeżym, czystym powietrzem podczas każdej podróży.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.