Rezystor, opornik CANBUS do żarówek LED 50W 60 Om

11,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: VISIONNr produktu: B2-63359Kod producenta: 63359Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Rezystor CANBUS do żarówek LED 50W 60 Om to specjalistyczny produkt przeznaczony do rozwiązywania problemów związanych z elektroniką w samochodach po instalacji żarówek LED. Żarówki LED, choć oszczędne i trwałe, mogą powodować pewne komplikacje w pojazdach wyposażonych w system magistrali CANBUS, który monitoruje stan oświetlenia i innych układów.

Specyfikacja rezystora CANBUS do żarówek LED 50W 60 Om

  • Napięcie: 12V
  • Rezystancja: 60 Ohm
  • Maksymalna ilość ciepła: 50W
  • Obudowa: Aluminium

Rezystor CANBUS LED został zaprojektowany jako rozwiązanie dla problemów elektronicznych, które mogą pojawić się w samochodach, gdy tradycyjne żarówki są zastępowane przez energooszczędne i trwałe żarówki LED. Te problemy mogą obejmować fałszywe komunikaty o przepalonych żarówkach, mruganie świateł, brak wykrycia żarówki lub nawet odłączanie się oświetlenia.

Istotą produktu jest jego zdolność do "oszukania" komputera pokładowego pojazdu poprzez dostarczenie podobnego prądu jak tradycyjna żarówka. Dzięki temu, układ CANBUS nie wykrywa żadnych nieprawidłowości, które mogłyby się pojawić po zainstalowaniu żarówek LED.

Rezystor CANBUS LED jest szczególnie przydatny w samochodach wyposażonych w magistralę CANBUS, która jest odpowiedzialna za monitorowanie różnych układów pojazdu, w tym oświetlenia. Dzięki temu produktowi można uniknąć niepotrzebnych komunikatów o błędach i utrzymanie stabilności działania układu oświetlenia po zmianie żarówek na LED.

Zawartość opakowania rezystora CANBUS do żarówek LED 50W 60 Om

  • Rezystor CANBUS LED
  • Dwie szybkozłączki do łatwego podłączania
  • Instrukcja obsługi i podłączenia

Rezystor CANBUS do żarówek LED 50W 60 Om to specjalistyczny produkt, który ma na celu eliminację problemów związanych z elektroniką samochodową po instalacji żarówek LED. Dzięki swojej funkcjonalności może zapobiec fałszywym komunikatom o błędach, mruganiu świateł i innym problemom związanym z oświetleniem pojazdu. Jest to szczególnie ważne w samochodach wyposażonych w magistralę CANBUS, gdzie kontrola elektroniki odgrywa kluczową rolę.

Rozwiązania CANBUS dla żarówek LED: Wybierz wysoką jakość i fachową pomoc na dwr.com.pl!

W ofercie naszego sklepu dwr.com.pl posiadamy bogaty wybór rezystorów CANBUS dedykowanych do żarówek LED. Rozumiemy, że przy zastosowaniu żarówek LED w pojazdach, szczególnie tych wyposażonych w system magistrali CANBUS, mogą pojawić się pewne wyzwania związane z elektroniką. Dlatego też, chcielibyśmy Państwu zaproponować nasze specjalistyczne rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje różnorodne modele rezystorów CANBUS, które zostały zaprojektowane w celu eliminacji problemów z komunikacją elektroniczną po zainstalowaniu żarówek LED. Niezależnie od modelu samochodu i rodzaju żarówek LED, które Państwo stosują, nasze produkty mogą skutecznie zapobiec komunikatom o błędach, mruganiu świateł czy też innym problemom związanym z oświetleniem.

Wspieramy naszych klientów nie tylko poprzez dostarczanie wysokiej jakości rezystorów CANBUS, ale również poprzez kompleksową pomoc w doborze odpowiednich produktów do ich konkretnych potrzeb. Nasze doświadczenie pozwala nam zrozumieć specyficzne wymagania różnych modeli samochodów oraz układów oświetlenia.

W tym celu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi wykwalifikowani eksperci służą fachowym doradztwem i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące doboru odpowiednich rezystorów CANBUS do Państwa żarówek LED. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Państwu pełne wsparcie i rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Dobry, tani rezystor. Działa - działa. Nie ma tu wielkiej filozofii, więc nie ma sensu przepłacać. Ten rezystor i inny x razy droższy, wychodzi zapewne z tej samej fabryki, tylko na jednym jest takie logo, a na drugim inne... Co za czasy! Wiadomo, że najtańsza opcja bardzo często okazuje się najdroższą, ale nie w przypadku półproduktów, które wychodzą z tej samej fabryki! Zatem polecam ten rezystorek, bo po prostu działa :-) I polecam nie przepłacać, jeśli nie ma takiej potrzeby i nie napędzać tego wariactwa! Norbert
15 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.