Rezystor, opornik CANBUS do żarówek LED 10W 39 Om

11,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: VISIONNr produktu: B2-63352Kod producenta: 63352Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Rezystor CANBUS do żarówek LED 10W 39 Om jest specjalnym komponentem elektronicznym przeznaczonym do rozwiązywania problemów związanych z instalacją żarówek LED w samochodach, które wykorzystują magistralę CANBUS. Magistrala CANBUS to system komunikacji używany w nowoczesnych pojazdach, który umożliwia wymianę danych między różnymi komponentami elektrycznymi w samochodzie.

Rezystor ma za zadanie symulować zachowanie tradycyjnych żarówek w systemie samochodowym, co pomaga uniknąć błędów i komunikatów komputera pokładowego, które często występują po zastąpieniu tradycyjnych żarówek LED-ami. Te błędy mogą obejmować komunikaty o spalonej żarówce, braku żarówki, mruganiu świateł lub ich przypadkowym odłączaniu.

Specyfikacja rezystora CANBUS do żarówek LED 10W 39 Om

  • Napięcie: 12V - Jest zgodne z typowym napięciem w samochodach osobowych.
  • Rezystancja: 39 Om - Odpowiada rezystancji tradycyjnych żarówek, co pozwala na pobieranie podobnego prądu.
  • Maksymalna ilość ciepła: 10W - Rezystor jest w stanie obsłużyć maksymalne obciążenie mocy 10W, co jest wystarczające do symulowania pracy żarówki o podobnej mocy.
  • Obudowa: Aluminium - Obudowa wykonana z aluminium pomaga w odprowadzaniu ciepła, co jest istotne przy pracy w warunkach ograniczonej przestrzeni i potencjalnie zwiększonej temperaturze.

Zastosowanie rezystora CANBUS LED pozwala na utrzymanie stabilnej komunikacji między żarówkami LED a systemem elektronicznym samochodu. Dzięki dwóm dołączonym szybkozłączkom oraz instrukcji podłączenia, instalacja powinna być stosunkowo prosta, nawet dla osób nieposiadających specjalistycznej wiedzy z zakresu elektroniki.

Rezystor CANBUS LED 10W 39 Om jest praktycznym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć problemów z elektroniką i komunikacją w samochodach, które zostały wyposażone w żarówki LED. Dzięki temu produktowi można cieszyć się energooszczędnymi żarówkami LED, jednocześnie zapewniając prawidłową pracę systemu komputerowego pojazdu.

Wspieramy w doborze odpowiednich rezystorów do żarówek LED! Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

Cieszymy się, że możemy Cię poinformować o dostępności szerokiego asortymentu rezystorów CANBUS do żarówek LED w naszym sklepie dwr.com.pl. Rozumiejąc, że instalacja żarówek LED w samochodach może prowadzić do problemów związanych z elektroniką, oferujemy profesjonalne wsparcie w doborze odpowiednich rezystorów.

Nasi eksperci są gotowi służyć Ci pomocą w wyborze rezystorów o odpowiednich parametrach, tak aby zapewnić prawidłową pracę zarówno żarówek LED, jak i systemu komputerowego Twojego pojazdu. Odpowiednio dobrany rezystor CANBUS pozwoli uniknąć błędów, komunikatów oraz innych problemów, które mogą pojawić się po zastąpieniu tradycyjnych żarówek LED-ami.

Aby skorzystać z naszej pomocy i uzyskać więcej informacji na temat dostępnych rezystorów oraz ich właściwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz doradzą najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Jako właściciel warsztatu samochodowego często otrzymuje od klientów zapytania dotyczące metod na samodzielne usunięcie błędów komputera pokładowego oraz problemu migających kontrolek. Najczęściej polecam im zakup wyjątkowo skutecznego rezystora canbus led. Dzięki temu urządzeniu, w kilka chwil można zniwelować błędy komputera samochodu i zobaczyć, czy konieczna jest wizyta u mechanika. Według mnie jest to najkorzystniejsza cenowo opcja, dostępna dla wszystkich kierowców. Sprzęt łatwy w obsłudze z bardzo czytelnym interfejsem.Mechanik Zbyszek
15 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.