Kogut, lampa, szpakówka TAXI LED na magnez, biała

60,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: U-86860Kod producenta: 86860Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Lampa TAXI LED to praktyczne i stylowe oświetlenie dedykowane do użytku w pojazdach. Wyposażona w solidną podstawę magnetyczną, umożliwia łatwe i bezpieczne zamocowanie na dachu samochodu. Biała obudowa lampy z napisem "TAXI" po obu stronach nadaje jej charakterystyczny wygląd, co sprawia, że jest łatwo rozpoznawalna dla klientów.

Długi przewód zasilający o długości 1,8 metra daje użytkownikowi elastyczność w dostosowaniu lampy do indywidualnych potrzeb. Solidna podstawa magnetyczna została specjalnie zaprojektowana tak, aby nie rysować dachu pojazdu, na którym jest umocowana, co chroni karoserię samochodu przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Lampa TAXI jest zasilana z gniazdka zapalniczki, co sprawia, że jej obsługa jest łatwa i wygodna. To rozwiązanie pozwala na szybki montaż i demontaż lampy w zależności od potrzeb kierowcy.

Specyfikacja lampy TAXI LED:

  • Biała obudowa z napisem TAXI po obu stronach
  • Mocowanie za pomocą magnesu
  • Zasilanie: 12 V
  • Podświetlenie LED
  • Długi kabel zasilający (1,8 m) bez końcówki do własnego wykończenia

Lampa TAXI LED to nie tylko praktyczne oświetlenie, ale także skuteczne narzędzie identyfikacyjne dla pojazdów służących do transportu pasażerów. Solidna konstrukcja i elastyczność w dostosowaniu sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów z branży transportowej.

Nowa wersja lampy TAXI LED na magnes w kolorze żółtym! Wybierz bezpieczeństwo i styl dla Twojego pojazdu!

Dodatkowo, w naszym bogatym asortymencie sklepu dostępna jest również wersja koguta, lampy, szpakówki TAXI LED na magnes, jednak w kolorze żółtym. Model ten zachowuje wszystkie funkcje i cechy opisane wcześniej dla wersji białej. Obudowa w kolorze żółtym sprawia, że lampa jest równie widoczna i rozpoznawalna, co jest kluczowe w transporcie pasażerskim. Dzięki zastosowaniu magnetycznej podstawy i długiemu przewodowi zasilającemu, również ten produkt zapewnia łatwe i elastyczne montowanie na dachu pojazdu, dostosowując się do różnych potrzeb kierowców. To idealne rozwiązanie dla taksówkarzy, którzy chcą wyróżnić się i jednocześnie zapewnić widoczność swojego pojazdu na drodze.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.