Rezystor, opornik CANBUS do żarówek LED 25W 25 Om

11,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: VISIONNr produktu: B2-63354Kod producenta: 63354Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Rezystor opornik CANBUS do żarówek LED 25W 25 Om to specjalistyczny produkt zaprojektowany dla użytkowników, którzy chcą zainstalować żarówki LED o niższym zużyciu energii niż tradycyjne żarówki, zachowując przy tym poprawne funkcjonowanie elektroniki samochodu. Produkt ten rozwiązuje problemy związane z komunikacją między pojazdem a żarówkami LED poprzez symulację podobnego obciążenia elektrycznego jak w przypadku standardowych żarówek.

Specyfikacja opornika CANBUS do żarówek LED 25W 25 Om

  • Napięcie: 12V
  • Rezystancja: 25 Om
  • Maksymalna ilość ciepła: 25W
  • Obudowa: Aluminium

Funkcja i zastosowanie rezystora CANBUS do żarówek LED 25W 25 Om

W niektórych pojazdach, po zainstalowaniu żarówek LED, może wystąpić problem z wykrywaniem tych żarówek przez system elektroniczny samochodu. Może to prowadzić do błędów komputerowych i fałszywych komunikatów, takich jak informacje o spalonej żarówce lub migające światła. Wynika to z faktu, że żarówki LED zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki, co może być interpretowane jako awaria przez system komputerowy pojazdu.

Rezystor CANBUS LED jest rozwiązaniem, które pozwala na uniknięcie tych problemów poprzez dostarczenie odpowiedniej rezystancji i obciążenia elektrycznego. Działając jako "oszustwo" dla komputera pokładowego, rezystor ten udaje podobne zużycie prądu, jak tradycyjne żarówki. Dzięki temu komputer nie wykrywa nieprawidłowości ani nie generuje błędnych komunikatów.

Zalety opornika CANBUS do żarówek LED 25W 25 Om

  • Eliminuje błędy i komunikaty systemu komputerowego związane z instalacją żarówek LED.
  • Zabezpiecza przed sytuacjami, w których samochód mylnie interpretuje niskie zużycie prądu jako awarię.
  • Pozwala na swobodną instalację żarówek LED bez konieczności modyfikacji lub dezaktywacji systemów komputerowych.

Zawartość opakowania

Do zestawu dołączone są dwie szybkozłączki oraz instrukcja podłączenia, co ułatwia i przyspiesza proces instalacji rezystora w systemie elektrycznym pojazdu.

Rezystor / opornik CANBUS do żarówek LED 25W 25 Om to innowacyjny produkt, który rozwiązuje problemy związane z instalacją żarówek LED w pojazdach wyposażonych w zaawansowane systemy elektroniczne. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się energooszczędnym oświetleniem LED, zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność elektroniki samochodowej.

Rozwiąż problemy z żarówkami LED w Twoim pojeździe - Asortyment rezystorów CANBUS w sklepie dwr.com.pl!

Jeśli planujesz ulepszyć oświetlenie swojego pojazdu poprzez zastosowanie energooszczędnych żarówek LED, to doskonale wiesz, że nowa technologia może przynieść pewne wyzwania. Współczesne samochody wyposażone są w zaawansowane systemy elektroniczne, które czasem mogą interpretować niskie zużycie prądu żarówek LED jako błąd.

Mamy dobrą wiadomość! Sklep dwr.com.pl oferuje szeroki asortyment rezystorów CANBUS, które są idealnym rozwiązaniem na tego rodzaju problemy. Nasze rezystory zostały specjalnie zaprojektowane, aby dostarczyć odpowiednią rezystancję i symulować obciążenie elektryczne, które komputer samochodu oczekuje. Dzięki temu unikniesz irytujących błędów komputerowych, takich jak fałszywe komunikaty o spalonych żarówkach czy migające światła.

Nasz zespół jest gotowy, aby Ci pomóc! Nie jesteś pewien, który rezystor CANBUS będzie odpowiedni dla Twojego pojazdu i żarówek LED? Nie martw się, służymy fachowym doradztwem. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji. Nasi eksperci chętnie pomogą Ci dobrać odpowiednie rezystory do Twoich potrzeb.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Jestem bardzo zadowolony z zakupu rezystora CANBUS, dzięki niemu pozbyłem się problemów z błędem przepalonej żarówki, jak i jej braku, a także mruganiem i odłączaniem świateł. Dane o rezystancji, jak i samej mocy rezystora są prawdziwe i zmierzone. Sam produkt oceniam bardzo dobrze, jest solidnie wykonany z dobrych materiałów, oraz nie zawiódł mnie jeszcze od czasu zakupu. Samo zamówienie, jak i płatność też poszły bezproblemowo i jakichkolwiek kłopotów. Wysyłka ze strony sklepu nastąpiła bardzo szybko.Mikołaj
16 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.