Rezystor, opornik CANBUS do żarówek LED W5W T10

17,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: I-63350Kod producenta: 63350Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Rezystor CANBUS LED to innowacyjne urządzenie, które zostało zaprojektowane w celu rozwiązania problemów związanych z instalacją żarówek LED typu W5W T10 w pojazdach wyposażonych w magistralę CANBUS. Magistrala CANBUS to system komunikacji wewnątrz pojazdu, który umożliwia komunikację między różnymi modułami sterującymi. Problemem przy instalacji żarówek LED może być to, że są one znacznie bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki halogenowe, co może prowadzić do błędów i zakłóceń w systemie elektronicznym samochodu.

Oto jakie problemy może rozwiązać rezystor CANBUS do żarówek LED W5W T10:

  • Błąd przepalonej żarówki: W niektórych samochodach, po wymianie tradycyjnych żarówek na LED, komputer pokładowy może wykryć niższe zużycie prądu jako błąd przepalonej żarówki. Rezystor CANBUS LED pomaga zrównoważyć zużycie prądu, eliminując ten błąd.
  • Brak żarówki: System monitorowania żarówek może interpretować niskie zużycie prądu przez żarówki LED jako ich brak. Rezystor koryguje tę sytuację, aby komputer rozpoznawał je poprawnie.
  • Mruganie świateł: Niekorzystna reakcja na instalację żarówek LED może prowadzić do migania świateł, co jest zarówno uciążliwe, jak i niebezpieczne. Rezystor stabilizuje pracę żarówek, eliminując to migotanie.
  • Odłączanie świateł: Czasami instalacja żarówek LED może prowadzić do przypadkowego odłączania się świateł, co może wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy. Rezystor CANBUS LED zapobiega temu zjawisku.

Rezystor CANBUS jest zoptymalizowany do współpracy z żarówkami LED typu W5W T10, które są powszechnie stosowane jako oświetlenie wnętrza pojazdu, tablic rejestracyjnych, bocznych kierunkowskazów, świateł pozycyjnych itp. Dzięki swojej specyfikacji, rezystor ten pasuje do standardowych gniazd T10 i działa pod napięciem 12V, typowym dla większości samochodów.

Instalacja rezystora CANBUS LED jest niezwykle prosta, dzięki zastosowaniu technologii "plug&play". Wystarczy włożyć żarówkę LED do gniazda rezystora, a następnie podłączyć wtyczkę rezystora do gniazda pojazdu. To sprawia, że cały proces jest niezwykle wygodny i dostępny dla większości użytkowników.

Rezystor CANBUS LED to rozwiązanie inżynieryjne, które wyeliminowuje potencjalne problemy związane z instalacją żarówek LED w pojazdach wyposażonych w system CANBUS. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się energooszczędnym oświetleniem LED bez niepożądanych błędów i zakłóceń w elektronice pojazdu.

Rozwiąż problemy z oświetleniem LED w pojeździe! Odkryj nasz obszerny wybór rezystorów CANBUS na dwr.com.pl

W naszym sklepie internetowym dwr.com.pl posiadamy zróżnicowany i obszerny asortyment rezystorów CANBUS dedykowanych do żarówek LED. Jeśli planujesz modernizację oświetlenia w swoim pojeździe i chcesz uniknąć potencjalnych problemów związanych z elektroniką, to jesteś we właściwym miejscu.

Nasze rezystory CANBUS zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić idealne dopasowanie do różnych rodzajów żarówek LED. Dzięki nim, będziesz mógł cieszyć się zaletami energooszczędnej technologii LED, nie martwiąc się o ewentualne błędy, migotanie świateł czy odłączanie się oświetlenia.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Po zakupie rezystora mam zdecydowanie mniejsze problemy z elektroniką w moim samochodzie. Produkt, z którego korzystam to sterownik - rezystor Led Canbus w5w T10, z oferty firmy Carmotion. Produkt ma zastosowanie w autach, które wykorzystują oświetlenie ledowe, które z kolei może powodować problemy z komunikatami pokładowymi takimi jak przykładowo błąd związany z przepaloną żarówką czy mrugającymi światłami. Rezystor - sterownik Canbus Led będzie sprawdzał się w autach z magistralą Canbus i z żarówkami w5w.Tomek
15 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.