Ręcznik do glinkowania lakieru K2 Poly Pro 30x30cm

80,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: C-D3010Kod producenta: K2 D3010Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

K2 Poly Pro to profesjonalny ręcznik z glinką przeznaczony do oczyszczania lakieru.

Ręcznik pokryty jest warstwą polimeru zastępującego tradycyjną glinkę. W szybki i łatwy sposób skutecznie usuwa zanieczyszczenia w procesie dekontaminacji, pozostawiając czysty i gładki lakier.

Ręcznik polimerowy K2 Poly Pro to zupełnie nowa jakość oczyszczania lakieru. Dzięki dużej powierzchni 30x30 cm proces czyszczenia przebiega szybko i sprawnie. W porównaniu z tradycyjną glinką, z ręcznikiem glinkowym K2 pracę zakończysz nawet 3 razy szybciej.

Ręcznik z warstwą polimerową jest rozwiązaniem dużo bardziej wydajnym niż tradycyjna glinka do lakieru. W odróżnieniu od jednorazowej glinki to produkt wielokrotnego użytku. Zabrudzenia z warstwy polimerowej usuwa się w prosty sposób, poprzez dokładnie wypłukanie ręcznika. Opłukana warstwa polimeru działa równie skutecznie co fragment nowej glinki. Ręcznik jest również bardziej odporny na zniszczenie. Nawet kiedy upadnie na ziemię, po zwykłym wypłukaniu odzyskuje 100% sprawności.

Ręcznik do glinkowania K2 doskonale nadaje się do zbierania zabrudzeń z wszelkich zakamarków lakieru lub felg. Sprawdza się również podczas zmywania resztek owadów z karoserii resztki smoły i asfaltu

Do nadania poślizgu warstwie polimerowej, stosuj takie same lubrykanty jak w przypadku glinki do lakieru. Użyj wody z szamponem np. K2 Vena lub quick detailera, takiego jak K2 Spectrum.

Działaj sprytnie. Z ręcznikiem K2 Poly Pro zadbasz lepiej o lakier i mniej się napracujesz.

Rozmiar: 30x30 cm

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.