Lejek z sitkiem, czasza 250 mm

10,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86852Kod producenta: 86852Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Lejek z sitkiem o czaszy 250 mm to narzędzie często wykorzystywane w motoryzacji do różnych celów. Lejek ten posiada specjalnie zaprojektowaną czaszę o średnicy 250 mm, która umożliwia skuteczne przesypywanie i przelanie płynów, takich jak olej silnikowy, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy czy płyn do spryskiwaczy.

Jedną z głównych zalet lejka z sitkiem jest jego zdolność do zatrzymywania zanieczyszczeń i drobnych cząstek z płynu. Sitko umieszczone wewnątrz czaszy działa jako filtr, zatrzymując drobne zanieczyszczenia, takie jak pyłki, opiłki czy inne nieczystości, które mogą być szkodliwe dla silnika pojazdu. Dzięki temu, przelane płyny są czystsze i nie zawierają szkodliwych cząstek, co przyczynia się do poprawy wydajności i trwałości silnika.

Lejek z sitkiem o czaszy 250 mm jest również wygodny w użyciu. Dzięki swojej odpowiedniej wielkości i kształtowi, umożliwia precyzyjne i kontrolowane przelanie płynów do odpowiednich miejsc w silniku. Ergonomiczna rączka lejka ułatwia trzymanie i manipulację narzędziem, co przekłada się na wygodę użytkowania.

W motoryzacji, gdzie precyzja i czystość są kluczowe, lejek z sitkiem jest niezastąpionym narzędziem. Pozwala na dokładne i skuteczne przelanie płynów, minimalizując ryzyko zanieczyszczenia silnika. Dzięki temu, użytkownicy mogą utrzymać silnik w dobrym stanie technicznym, zwiększyć jego trwałość oraz poprawić ogólną wydajność pojazdu.

Lejek z sitkiem o czaszy 250 mm jest niezbędnym narzędziem w motoryzacji, umożliwiającym precyzyjne przelanie płynów i zatrzymywanie zanieczyszczeń. Dzięki jego zastosowaniu, użytkownicy mogą utrzymać silnik pojazdu w czystości i optymalnym stanie, co przyczynia się do jego długotrwałej i skutecznej pracy.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.