Gałki zmiany biegów

Gałki zmiany biegów wydają się raczej niepozornym elementem wyposażenia, jednak wymiana fabrycznej, sfatygowanej gałki na nową może skutecznie odmienić wygląd wnętrza naszego pojazdu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Odpowiednio dopasowany kształt oraz waga gałki wpływają też na komfort prowadzenia auta. Wybierając właściwe akcesorium, zwróćmy uwagę na materiał, z którego zostało wykonane oraz ciężar, który z kolei ma dość istotne znaczenie w samochodach ze skrzynią biegów o krótkim skoku.

Gałki zmiany biegów najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego, skóry, drewna lub aluminium. Wśród wymienionych najbardziej wymagającym tworzywem jest skóra, która potrzebuje okresowej konserwacji i czyszczenia. Aluminium z kolei może powodować pewien dyskomfort użytkowania związany z brakiem właściwości izolacyjnych. W zimie gałka zwyczajnie będzie się ochładzać. W zależności od sposobu wrzucania wstecznego biegu w samochodzie wyróżniamy też gałki standardowe i podnoszone. W naszej ofercie udostępniamy różne rodzaje gałek zmiany biegów marki AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij