Olej silnikowy 10W40

Olej silnikowy 10W40 to uniwersalna półsyntetyczna mieszanka, która została stworzona z myślą o ochronie nadmiernie zużywających się podzespołów jednostki napędowej narażonych na spore obciążenia mechaniczne. Produkt zalecany jest do stosowania w benzynowych układach napędowych i wysokoprężnych wykonanych z zastosowaniem najnowszych technologii, z katalizatorem spalin lub bez niego, zasilanych benzyną bezołowiową lub gazem LPG. Oleje półsyntetyczne wykazują dużą odporność na starzenie się, a ponadto zapewniają optymalną szczelność jednostki napędowej.

Olej silnikowy 10W40 stosowany zarówno w starszych, jak i nowszych konstrukcjach mechanicznych zapewnia właściwą i bezawaryjną pracę jednostki, doskonałą ochronę przed nadmiernym zużyciem, a także utrzymanie dużej czystości wewnątrz silnika. Ten typ olejów stworzony został z myślą o kierowcach, którym zależy na bardzo dobrych właściwościach ochronnych uzyskiwanych w niskich temperaturach. Olej silnikowy 10W40 charakteryzuje się rewelacyjnymi parametrami między innymi lepkości dynamicznej, temperatury pompowalności i lepkości kinematycznej. W dobry olej silnikowy 10W40 marek Castrol, K2, Elf, Lotos, Mobil, Motul, Opel GM, Qualitium oraz Total zaopatrzysz się w sklepie dwr.com.pl.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij