Rozdzielacze gniazda zapalniczki

Rozdzielacze gniazda zapalniczki, zwane też rozgałęziaczami, to bardzo praktyczne urządzenia będące odpowiedzią na rosnące wymagania kierowców i pasażerów dotyczące użytkowania różnego rodzaju sprzętów elektronicznych w czasie zarówno krótkich, jak i dłuższych podróży autem. Jedno gniazdo zapalniczki stanowi często swego rodzaju ograniczenie, dlatego kierowcy, których potrzeby na korzystanie z zasilania elektrycznego podczas jazdy są duże, powinni zastanowić się nad zakupem rozdzielacza do gniazda zapalniczki.

Samochodowe rozdzielacze przysyłają energię elektryczną do wielu urządzeń jednocześnie i niejednokrotnie stanowią o komforcie podróży wszystkich przewożonych osób. Mogą służyć jako źródło zasilania smartfonów, tabletów oraz innych sprzętów niezbędnych na przykład do wykonywania obowiązków służbowych. W tym kontekście rozdzielacze gniazda zapalniczki powinny znaleźć się w autach fotografów, programistów czy filmowców. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie doskonałej jakości samochodowe rozdzielacze wyposażone w różną liczbę dodatkowych gniazd, a także porty USB. Na akcesoria marek AMiO czy Carmotion producenci udzielają 12 miesięcy gwarancji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij