Podnośnik trapezowy, lewarek AMIO 1500kg 1.5T, 90-330mm

76,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: F-02700Kod producenta: 02700Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Podnośnik trapezowy AMIO o udźwigu 1500 kg (1.5T) i zakresie wysokości roboczej od 90 mm do 330 mm to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do podnoszenia samochodów osobowych o masie całkowitej do 1500 kg. Jest wyposażony w napęd ręczny, co umożliwia precyzyjne i kontrolowane podnoszenie.

Podnośnik został zaprojektowany w celu ułatwienia wymiany kół w samochodach. Jest wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów i komponentów, co zapewnia trwałość i niezawodność w użytkowaniu. Posiada również certyfikat CE, co potwierdza jego zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Podnośnik jest lekki, waży około 2 kg, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie. Jest wyposażony w wygodną rączkę, co zapewnia komfortową obsługę.

Dane techniczne podnośnika trapezowego AMIO 1500 kg:

 • Udźwig maksymalny: 1500 kg
 • Wysokość minimalna: 90 mm
 • Wysokość maksymalna: 330 mm

Dodatkowo, podnośnik spełnia wymogi deklaracji zgodności z dyrektywą 2006/42/EC oraz normą EN 1494:2000+A1:2008.

Podsumowując, podnośnik trapezowy AMIO 1500 kg to solidne narzędzie o wysokiej jakości, które umożliwia bezpieczne podnoszenie samochodów osobowych do wymiany kół. Jest łatwy w obsłudze, lekki i odporny na zabrudzenia, co czyni go praktycznym narzędziem dla profesjonalistów i hobbystów w dziedzinie motoryzacji.

Jak używać podnośnik trapezowy?

Aby poprawnie używać podnośnika trapezowego, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Bezpieczeństwo:
  • Upewnij się, że podnośnik jest stabilny i ustawiony na równym, twardym podłożu.
  • Sprawdź, czy podnośnik jest w dobrym stanie technicznym, nie ma widocznych uszkodzeń ani luzów w mechanizmach.
  • Przed rozpoczęciem podnoszenia, zapewnij, że pojazd jest wyłączony, zatrzymany i znajduje się w biegu luzem. Zaciągnij hamulec ręczny i umieść blokady kół, aby zapobiec przypadkowemu przesuwaniu się samochodu.
 2. Umieszczenie podnośnika:
  • Umieść podnośnik w odpowiednim miejscu pod samochodem. Wiele samochodów ma wyznaczone punkty podniesienia, które są zazwyczaj oznaczone na ramie pojazdu. Upewnij się, że podnośnik jest właściwie ustawiony pod tymi punktami.
 3. Regulacja wysokości:
  • Przed rozpoczęciem podnoszenia, upewnij się, że regulacja wysokości podnośnika jest odpowiednio dostosowana do wysokości podnoszonego samochodu.
  • Jeśli podnośnik posiada opcję blokady wysokości, upewnij się, że jest ona prawidłowo zablokowana, aby zapobiec przypadkowemu opadnięciu podnośnika.
 4. Podnoszenie:
  • Chwytaj rękojeść podnośnika i wykonuj płynne i równomierne ruchy w górę, aby podnosić samochód. Pamiętaj, aby obserwować proces podnoszenia i upewnić się, że podnośnik jest stabilny i równomiernie podnosi samochód.
  • Nie podnoś samochodu powyżej maksymalnej dopuszczalnej wagi, określonej przez producenta podnośnika.
 5. Bezpieczne podtrzymanie:
  • Po podniesieniu samochodu do odpowiedniej wysokości, umieść podpory podnośnika lub podporę pod pojazdem, aby zapewnić bezpieczne podtrzymanie. Nie polegaj wyłącznie na podnośniku trapezowym jako jedynym elemencie podtrzymującym.
 6. Zdejmowanie podnośnika:
  • Ostrożnie opuść samochód, wykonując płynne i kontrolowane ruchy w dół. Upewnij się, że masz pełną kontrolę nad opadaniem podnośnika i że samochód jest stabilny na podpórce.

 

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.