Spray do regeneracji pasów bezpieczeństwa K2 Belso 400ml

16,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: C-B433Kod producenta: K2 B433Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Spray do regeneracji pasów bezpieczeństwa K2 Belso 400 ml to produkt przeznaczony do pielęgnacji i odnawiania funkcji pasów bezpieczeństwa w samochodach.

Główne cechy i korzyści z użytkowania K2 Belso

  • Regeneruje wierzchnią warstwę pasa: K2 Belso pomaga przywrócić sprawność i jakość wierzchniej warstwy pasa bezpieczeństwa, co przekłada się na zwiększenie jego trwałości.
  • Zmniejsza tarcie na powierzchni pasa: K2 Belso redukuje tarcie na powierzchni pasa, co może poprawić komfort korzystania z pasów bezpieczeństwa.
  • Niweluje problem zwijania pasa bez wymiany zwijacza: K2 Belso eliminuje problem zwijania pasa bezpieczeństwa bez konieczności ingerencji mechanicznej w napinacz. Dzięki temu oszczędza czas i koszty związane z ewentualną wymianą zwijacza.
  • Ogranicza odpryski na słupkach i wnękach: K2 Belso pomaga uniknąć odprysków na słupkach i wnękach, które mogą pojawić się na skutek przyciśnięcia drzwiami do niezwiniętej klamry pasa.
  • Odblokowuje ciężko pracujące napinacze: K2 Belso pomaga w odblokowaniu napinaczy, co ułatwia zwijanie i rozwijanie pasa bezpieczeństwa.
  • Przywraca płynność i wygląd pasom: Po zastosowaniu produktu K2 Belso, pasy bezpieczeństwa znowu pracują płynnie, a także odzyskują swój pierwotny wygląd, niwelując wyblaknięcia.
  • Nie pozostawia plam: K2 Belso nie pozostawia plam na pasach, co zapewnia czystość i estetykę.
  • Działa antystatycznie: K2 Belso działa antystatycznie, co pomaga zapobiegać elektryzowaniu się pasów.
  • Chroni przed promieniami UV: K2 Belso chroni pasy bezpieczeństwa przed działaniem szkodliwych promieni UV, co może wydłużyć ich żywotność.

Sposób użycia jest prosty - wystarczy równomiernie rozpylić cienką warstwę produktu na obie strony pasa z odległości 20 - 30 cm, a następnie kilkukrotnie rozwinąć i zwinąć pas. W razie potrzeby czynność można powtórzyć. K2 Belso jest wygodnym rozwiązaniem do konserwacji i przywracania właściwości pasów bezpieczeństwa w samochodach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.