Taśma karbonowa 5D czarna 3m x 50mm

23,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: P-02597Kod producenta: 02597*Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Samochodowa taśma karbonowa o strukturze imitującej 5d. Nadaje się do zabezpieczania takich powierzchni jak progi samochodowe, zderzak pod klapą bagażnika, ranty drzwi, lusterka samochodowe itp. Taśma jest samoprzylepna i dwuwarstwowa (z dodatkową folią zabezpieczającą klej). Odporna jest na warunki atmosferyczne więc można stosować ją na zewnątrz.

Zalety produktu:

  • imitacja karbonu 5D
  • zabezpieczenie wrażliwych na zniszczenie elementów samochodu
  • poprawa wyglądu i nadania bogatszego wystroju

Specyfikacja techniczna:

  • długość: 3 metrów
  • szerokość: 5 centymetrów

Zasady dotyczące montażu taśmy:

  • Minimalna temperatura podczas montażu to 8-10 stopni.
  • Powierzchnia, na którą aplikujemy taśmę musi być gładka, oczyszczona z kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń. Do odtłuszczenia możemy użyć alkoholu izopropylowego bądź benzyny ekstrakcyjnej.
  • Jeżeli aplikujemy folię w chłodne dni, możemy użyć opalarki bądź suszarki do pogrzania folii (klej mocniej zwiąże).

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.