Wieszak sufitowy na rower, max 25 kg

67,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86962Kod producenta: 86962Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Wieszak sufitowy na rower, który jest przeznaczony do użytkowania w piwnicach lub garażach. Jego głównym celem jest oszczędzanie miejsca oraz ochrona opon rowerowych.

Wieszak jest łatwy i szybki do zamontowania. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne elementy montażowe. Maksymalna wysokość sufitu, na którym można zamontować wieszak, wynosi 4 metry. Produkt jest w stanie udźwignąć maksymalne obciążenie do 25 kg.

Proces montażu jest następujący:

 1. Przed rozpoczęciem montażu, linia musi być przymocowana do przedniego urządzenia podnoszonego za pomocą podwójnego węzła. Linę przewleka się przez kwadratowy otwór przedniego urządzenia podnoszącego, a węzeł powinien znajdować się między sufitem a przednim urządzeniem podnoszącym.
 2. Następnie należy zmierzyć odległość między kierownicą a tyłem siodełka lub bagażnikiem roweru. Te miejsca będą służyć jako punkty mocowania haków podczas podnoszenia roweru.
 3. Zamontuj oba urządzenia podnoszące na suficie w odległości, którą wcześniej zmierzyłeś. Jeśli sufit jest wykonany z drewna, w zestawie znajduje się odpowiedni materiał montażowy. Każde urządzenie podnoszące wymaga użycia czterech śrub. Jeśli montaż odbywa się na płycie gipsowo-kartonowej, potrzebny jest specjalny materiał montażowy (brak w zestawie). Podczas montażu upewnij się, że oba urządzenia podnoszące są wyrównane względem siebie.
 4. Następnie przewlecz linę przez hak, koło przedniego urządzenia podnoszącego, koło drugiego urządzenia podnoszącego, drugi hak i wreszcie przez mechanizm blokujący.
 5. Użyj zacisku do zabezpieczenia i przechowywania liny. Zacisk mocuje się dwoma śrubami. Jeśli chcesz zamocować zacisk na drewnie, w zestawie znajduje się odpowiedni materiał montażowy. Do montażu na innych powierzchniach, takich jak płyta gipsowo-kartonowa, potrzebny jest specjalny materiał montażowy (brak w zestawie). Ważne jest, aby nie przecinać liny podczas korzystania z wieszaka. Pozostałą część liny można owinąć wokół zacisku.

Aby opuścić rower, należy pociągnąć linkę do przodu, upewniając się, że jest zawsze napięta. Następnie powoli opuszczaj rower, aż bezpiecznie dotknie ziemi. Po zdejmowaniu haków z roweru, można przywiązać linę z powrotem do zacisku.

W zestawie znajduje się:

 • 2 mechanizmy podnoszące,
 • 2 haki do podnoszenia roweru,
 • lina z mocowaniem o długości około 15 metrów,
 • 2 koła pasowe,
 • 10 wkrętów i kołków rozporowych,
 • uchwyt na końcówkę liny.

Dane techniczne produktu:

 • maksymalna nośność do 25 kg,
 • waga wieszaka wynosi około 1,7 kg.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.