Żarniki D1S VISION common 85V 35W 6000K (2 sztuki)

110,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: E-86981 X2Kod producenta: 2x 86981Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarniki D1S VISION common 85V 35W 6000K to wysokiej jakości żarówki ksenonowe zaprojektowane do zastosowania w reflektorach soczewkowych z zapłonnikiem. Oferują one zaawansowaną technologię i parametry, które poprawiają jakość oświetlenia drogowego oraz zapewniają lepszą widoczność kierowcy w różnych warunkach.

Żarniki D1S VISION common 85V 35W 6000K - główne cechy produktu:

 • Typ żarnika D1S: Jest to standardowy typ żarnika ksenonowego, który jest powszechnie stosowany w nowoczesnych samochodach wyposażonych w reflektory ksenonowe.
 • Seria Common: Seria "Common" odnosi się do standardowego, uniwersalnego żarnika ksenonowego, który jest kompatybilny z szeroką gamą pojazdów i reflektorów.
 • Barwa światła 6000K: Żarówki oferują białe, niebieskawe światło o temperaturze barwowej 6000K. Tego rodzaju oświetlenie może poprawić widoczność na drodze, zwłaszcza w warunkach nocnych.
 • Napięcie 85V: Żarniki działają przy napięciu 85V, co jest odpowiednie do ich pracy w pojazdach samochodowych.
 • Moc 35W: Żarówki mają moc 35W, co zapewnia skuteczną jasność oświetlenia przy jednoczesnym umiarkowanym zużyciu energii.
 • Podstawa PK32d-2: Podstawa żarnika jest zgodna z normą PK32d-2, co oznacza, że ​​pasują one do standardowych gniazd montażowych.
 • Homologacja drogowa ECE 99R E4: Produkt posiada homologację drogową zgodnie z normami europejskimi, co potwierdza jego legalność i zgodność z przepisami dotyczącymi oświetlenia pojazdów.
 • Zastosowanie: Żarówki D1S są przeznaczone do użycia jako światła mijania i drogowe w reflektorach soczewkowych z zapłonnikiem. Oferują wydajne oświetlenie drogi oraz mogą poprawić komfort jazdy nocą.
 • Wymiana parami: Ze względu na istniejące różnice w barwie między różnymi żarówkami ksenonowymi, producent zaleca wymianę żarników D1S parami, aby zapewnić jednolitą barwę światła.
 • Cena za komplet 2 sztuk żarówek: Produkt jest dostarczany w komplecie z dwoma żarówkami, co ułatwia wymianę i zapewnia spójność oświetlenia.

Żarniki D1S VISION common 85V 35W 6000K to wysokiej jakości żarówki ksenonowe, które oferują jasne i białe światło o barwie 6000K. Są one przeznaczone do reflektorów soczewkowych z zapłonnikiem, zapewniając lepszą widoczność na drodze w nocy. Zgodność z normami drogowymi oraz zalecenie wymiany parami sprawiają, że jest to solidne i skuteczne rozwiązanie do poprawy oświetlenia samochodu.

Oprócz przedstawionych wcześniej żarówek D1S VISION common 85V 35W 6000K, w naszej ofercie posiadamy także inne warianty żarówek z tej samej serii, które zapewniają różne temperatury barwowe dla jeszcze większej elastyczności i dopasowania do preferencji oświetlenia.

 • Żarniki D1S VISION common 85V 35W 4300K: Ten wariant żarnika oferuje cieplejsze, naturalne światło o temperaturze barwowej 4300K. To idealny wybór dla osób, które preferują tradycyjne i bardziej przyjemne dla oka oświetlenie.
 • Żarniki D1S VISION common 85V 35W 5000K: Kolejna opcja to żarnik o temperaturze barwowej 5000K, co zapewnia równowagę między ciepłym a białym światłem. Jest to dobry kompromis dla tych, którzy szukają oświetlenia bliskiego naturalnemu światłu dziennemu.

Te różne warianty temperatury barwowej pozwalają klientom wybrać żarnik, który najlepiej odpowiada ich preferencjom estetycznym i potrzebom oświetleniowym. Dzięki temu można dostosować oświetlenie pojazdu do swoich indywidualnych preferencji i warunków jazdy.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.