Żarniki D2S VISION Limitless White 85V 35W (5500K, +50% więcej światła) + żarówki LED W5W

111,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: 86970 + 58929Kod producenta: 86970 + 58929Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw żarówek samochodowych, który zawiera żarniki D2S VISION Limitless White oraz żarówki LED W5W.

Żarniki D2S VISION Limitless White to żarówki ksenonowe o barwie światła 5500K, co daje efekt zimnej białej światła. Mają one maksymalny pobór mocy wynoszący 35W i działają przy napięciu 85V. Charakteryzują się homologacją europejską, co zapewnia ich zgodność z normami. W zestawie znajdują się dwie sztuki żarówek D2S VISION Limitless White. Ich główne zalety to zwiększenie o 50% ilości emitowanego światła oraz właśnie wspomniana zimna biała barwa.

Specyfikacja techniczna żarówek D2S VISION Limitless White

  • Typ: D2S
  • Barwa światła: 5500K
  • Maksymalny pobór mocy: 35W
  • Napięcie: 85V
  • Typ podstawy: P32d-2
  • Homologacja

Żarówki LED W5W VISION T10 to białe żarówki LED, które posiadają 5 diod SMD typu 5050. Mają moduł Canbus, co oznacza, że nie powodują one błędu spalonej żarówki na komputerze w samochodzie. Emitują światło o temperaturze barwowej 6000K, a ich strumień świetlny wynosi 60lm. Pobór mocy tych żarówek to 1.9W, działają przy napięciu 12V. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki żarówek LED W5W.

Zestaw oferuje użytkownikowi możliwość ulepszenia oświetlenia samochodu poprzez zwiększenie ilości emitowanego światła oraz zmianę barwy na zimną biel dzięki żarówkom D2S VISION Limitless White, a także poprzez zastosowanie żarówek LED W5W, które są energooszczędne i wyposażone w moduł Canbus.

Produkty wchodzące w skład tego zestawu można również zakupić oddzielnie:

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment żarników D2S.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.