Żarniki D4S OSRAM Cool Blue Intense Xenarc Next Gen 42V 35W (6200K) - Nowa generacja

611,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: OSRAMNr produktu: 2X 66440CBNKod producenta: 2x 66440CBNGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Niezwykle białe światło o temperaturze barwowej do 6200 K

Xenarc Cool Blue Intense – odkryj światła zapewniające równocześnie nowoczesny wygląd i dużą moc! Z niezwykle białym ksenonowym światłem przypominającym LED o wysokim kontraście i niezwykle precyzyjnym oświetleniem drogi, te źródła światła będą idealnym rozwiązaniem dla kierowców, którym zależy zarówno na nowoczesnym, wyróżniającym się wyglądzie, jak i na jakości oświetlenia. Nowoczesne lampy ksenonowe generują światło o temperaturze barwowej do 6200K i zapewniają niezwykle wydajną technologię z bezkompromisowym designem. Dzięki specjalnemu wypełnieniu zamiast niebieskiego filtra na bańce, źródła światła Xenarc Cool Blue Intense emitują niezwykle białe światło, co nie tylko zwraca uwagę innych użytkowników drogi, ale także zwiększa widoczność. Odkryj do 150% jaśniejsze, białe światło o wysokim kontraście i temperaturze barwowej do 6200K! Z Xenarc Cool Blue Intense zmienisz noc w dzień. Uwaga: Lampy ksenonowe powinny być wymieniane przez profesjonalistów. 

Dane techniczne

Dane elektryczne

 • Moc wejściowa: 35 W
 • Napięcie nominalne: 42,0 V
 • Moc znamionowa: 35,00 W
 • Napięcie probiercze (pomiarowe): 13,5 V
 • Moc wejściowa, tolerancja: ±3 %

Dane fotometryczne

 • Strumień świetlny: 3200 lm
 • Strumień świetlny, tolerancja: ±15 %
 • Temperatura barwowa: do 6200 K

Trwałość

 • Trwałość B3: 2000 h
 • Trwałość Tc: 3000 h

Dodatkowe dane produktu

 • Trzonek (standardowe rozwiązanie): D4S P32d-5
 • Homologacja: E1

Tylko oryginalne produkty OSRAM - Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt marki OSRAM.

Oferta dotyczy zakupu dwóch sztuk żarników.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.