Żarówki HIR2 PHILIPS LongLife EcoVision 12V 55W (Extra lifetime)

227,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 2X 9012LLC1Kod producenta: 2x 9012LLC1Gwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki HIR2 PHILIPS LongLife EcoVision 12V 55W zapewniają długą żywotność oraz większą trwałość, co oznacza rzadsze wymiany. Ten produkt jest przeznaczony do różnych zastosowań w pojazdach, takich jak światła drogowe, światła mijania, światła do jazdy dziennej i wiele innych.

Specyfikacja techniczna żarówek HIR2 PHILIPS LongLife EcoVision

 • Rodzaj żarówki: HIR2
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 2
 • Moc: 55 W
 • Napięcie: 12 V
 • Seria: LongLife EcoVision
 • Technologia: Halogen
 • Czas eksploatacji: Trwałość wynosząca około 2000 godzin
 • Właściwości światła: Lumeny wynoszące około 1350 ±10% lm, temperatura barwowa do 3100 K
 • Charakterystyka elektryczna: Zgodność z napięciem 12 V

Dlaczego warto kupić żarówki HIR2 PHILIPS LongLife EcoVision?

 • Długa żywotność: Zapewnia długą żywotność, co oznacza rzadsze wymiany żarówek.
 • Większa trwałość: Produkt zapewnia większą trwałość, co przekłada się na rzadszą konieczność wymiany.
 • Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE: Produkt spełnia wysokie standardy jakościowe homologacji ECE, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
 • Mniej odpadów dzięki rzadszej wymianie: Rzadsza wymiana żarówek przyczynia się do mniejszej ilości odpadów, co jest korzystne dla środowiska.

Żarówki HIR2 PHILIPS LongLife EcoVision są idealnym wyborem dla kierowców poszukujących trwałego i ekologicznego rozwiązania oświetleniowego, które zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą żarówek samochodowych marki PHILIPS LongLife EcoVision dostępnych w sklepie dwr.com.pl! Oprócz modelu HIR2, oferujemy również inne popularne modele, takie jak H1, H4, H7 i wiele innych. Nasze żarówki charakteryzują się wysoką jakością, długą żywotnością oraz większą trwałością, co przekłada się na rzadszą konieczność wymiany. Dzięki nim możesz cieszyć się pewnością i bezpieczeństwem na drodze, a jednocześnie dbać o środowisko, ograniczając ilość odpadów. Znajdź idealne żarówki do swojego samochodu w sklepie dwr.com.pl już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.