Żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 12V 13W (LED-HL, 6000K, łatwy montaż)

222,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: E-11336U2500C2Kod producenta: 11336U2500Gwarancja: 24 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 do bezpośredniego montażu

Żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 oferują szybką i łatwą instalację dzięki technologii plug and play. Ich kompaktowa konstrukcja i zintegrowana podstawa zgodna z normą IEC 60061 eliminują potrzebę stosowania pierścieni mocujących, co sprawia, że modernizacja świateł staje się niezwykle prosta.

6000 K chłodnego, białego światła

Dzięki temperaturze barwowej 6000 K, żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 emitują chłodne, białe światło, co nie tylko poprawia widoczność na drodze, ale również dodaje nowoczesnego wyglądu pojazdowi.

Instalacja typu plug and play

Żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 są zaprojektowane do bezpośredniego montażu, co oznacza, że można je łatwo zamontować bez konieczności sprawdzania zgodności czy używania dodatkowych akcesoriów. Ich ultrakompaktowa obudowa umożliwia instalację nawet w ciasnych przestrzeniach.

Lepsza wydajność wiązki światła niż w przypadku żarówek halogenowych

Żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 zostały stworzone z myślą o oferowaniu lepszej wydajności wiązki światła w porównaniu do tradycyjnych żarówek halogenowych. Dzięki najnowszym innowacjom w technologii LED osiągają taki sam strumień świetlny jak standardowe żarówki halogenowe przy niższym zużyciu energii, co przekłada się na poprawę widoczności na drodze i bezpieczeństwo jazdy.

Zgodność z normami motoryzacyjnymi

Żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 spełniają najwyższe standardy branżowe, w tym normy dotyczące zakłóceń elektromagnetycznych (EMI). Precyzyjne zaprojektowanie sprawia, że ich używanie nie wpływa negatywnie na działanie innych elementów pojazdu.

Długotrwałe działanie

Dzięki rygorystycznym testom i kontroli jakości, żarówki LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500 oferują długotrwałą trwałość i wydajność. Kierowcy mogą cieszyć się nawet trzykrotnie dłuższą żywotnością niż przy standardowych żarówkach halogenowych, co przekłada się na jednorodne światło przez cały okres eksploatacji.

Specyfikacja techniczna żarówek LED H3 PHILIPS Ultinon Access 2500

 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła mijania, światła przeciwmgielne
 • Podstawa: PK22s
 • Temperatura eksploatacji: -40°C / +85°C
 • Seria: Ultinon Access
 • Technologia: LED
 • Typ: H3
 • Homologacja ECE R37: Nie
 • Homologacja ECE R10: Tak
 • Bez konieczności dopasowywania biegunowości: Tak
 • Czas eksploatacji:
  • Trwałość: 1500 godzin
 • Właściwości światła:
  • Temperatura barwowa: 6000 K
  • Lumeny [lm]: 1400
 • Charakterystyka elektryczna:
  • Moc: 13 W
  • Napięcie: 12 V

Szeroki wybór żarówek LED H3 i innych modeli PHILIPS Ultinon Access 2500 w sklepie dwr.com.pl! Oświetlaj drogi z nowoczesną technologią LED!

Zapraszamy do odkrywania nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych w naszym sklepie dwr.com.pl! Poszerzamy naszą ofertę o szeroki asortyment żarówek LED H3 oraz inne modele marki PHILIPS Ultinon Access 2500. Teraz możesz nadając swojemu samochodowi nowoczesny wygląd, poprawiając jednocześnie widoczność na drodze.

Polecamy:

Nie czekaj! Oświetlaj swoją drogę z żarówkami LED PHILIPS Ultinon Access 2500, dostępnymi w sklepie dwr.com.pl. Nowoczesna technologia spotyka się z prostotą montażu, zapewniając nie tylko stylowy wygląd, ale także bezpieczną podróż na każdej trasie. Wybierz jakość i innowację dla swojego pojazdu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.