Żarówki LED PHILIPS Ultinon Pro3000 W5W 12V 0.6W (6000K)

33,96
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: J26-7073Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki W5W LED Philips Ultinon Pro3000 – zaznacz swoją obecność na drodze!

Żarówki serii Philips Ultinon Pro3000 stworzone zostały, by realizować najbardziej wygórowane oczekiwania kierowców w zakresie efektów świetlnych oraz wpisującej się we współczesne trendy stylistyki. Typ W5W to elementy stosowane w oświetleniu sygnalizacyjnym oraz wewnątrz samochodu, dlatego poza względami bezpieczeństwa w znacznym stopniu przyczyniają się one do podniesienia komfortu, a nawet i prestiżu jazdy. Jeśli Twój samochód nie wyróżnia się niczym szczególnym i planujesz zdecydowaną modernizację wyposażenia, postaw na żarówki W5W LED Philips Ultinon Pro3000.

Właściwe oświetlenie daje duże możliwości personalizacji przestrzeni oraz wpływa na odbiór pojazdu na drodze. Innowacyjne jasne światła LED to dziś w nowych autach standard. Egzemplarze starszej generacji możemy szybko i bez problemu doposażyć w efektowne żarówki wykonane w technologii LED, zmieniając ich styl i wyraźnie zaznaczając ich obecność na drodze. W5W Philips Ultinon Pro3000 to opcja oświetlenia do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz samochodu. Ich działanie pozwala doświetlić drogę, zasygnalizować zamiar wykonywania różnych manewrów, a także zapewnić kierowcy oraz pasażerom przyjemne wrażenia świetlne podczas dalekich i krótkich podróży. Jeśli chcesz poprawić jakość oświetlenia w swoim samochodzie, koniecznie wypróbuj żarówki LED W5W Philips Ultinon Pro3000.

Żarówki LED W5W Philips Ultinon Pro3000 – specyfikacja produktu

 • Zastosowanie – światła sygnalizacyjne, oświetlenie wnętrza pojazdu oraz przestrzeni bagażnika, podświetlenie tablicy rejestracyjnej i drzwi.
 • Marka – Philips
 • Technologia – LED
 • Typ żarówki – LED-T10 [W5W]
 • Homologacja ECE – brak
 • Moc – 0,6W
 • Napięcie – 12V
 • Temperatura barwowa – 6000K
 • Strumień świetlny – 55Lm
 • Trwałość – 3 tys. godzin
 • Ilość sztuk w opakowaniu – 2
 • Podstawa – W21x9.5d

Żarówki W5W LED Philips Ultinon Pro3000 – jasne oświetlenie zewnętrzne

W funkcji oświetlenia sygnalizacyjnego żarówki W5W LED Philips Ultinon Pro3000 sprawdzają się rewelacyjnie. Każdy zamiar wykonania manewru na drodze wymaga wyraźnego sygnału. W niesprzyjających warunkach pogodowych potrzeby te stają się jeszcze większe. Dobre żarówki w światłach pozycyjnych to lepiej doświetlona sylwetka pojazdu oraz jasny komunikat dla innych użytkowników drogi. Żarówki LED W5W emitują światło zbliżone do dziennego o temperaturze barwowej 6000K. Zoptymalizowany mechanizm oświetlania przestrzeni rozkłada wiązkę równo i pod szerokim kątem, dzięki czemu światło dociera dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Stylowy design idzie w parze ze skutecznością działania zapewniającą bezpieczeństwo i komfort eksploatacji pojazdu.

Żarówki LED W5W Philips Ultinon Pro3000 – dobre doświetlenie wnętrza

Wielu kierowców zapomina, jak istotne znaczenie ma dobre oświetlenie wnętrza pojazdu. Jasne światło żarówek Philips Ultinon Pro3000 pomaga zlokalizować przedmioty przechowywane w przestrzeni schowka i bagażnika. Wygodę i przyjemność użytkowania zapewniają też podświetlone progi i drzwi. Lampki doświetlające kabinę umożliwiają relaks oraz odczytanie mapy na postoju w trakcie dłuższej podróży. Wyraźne światła wewnątrz pojazdu to również komfort podróżowania z wymagającymi więcej uwagi i kontroli dziećmi.

Żarówki W5W LED Philips Ultinon Pro3000 – łatwy montaż i trwałość

Technologia LED mimo swoich oczywistych zalet wciąż nie jest w pełni wykorzystywana w motoryzacji. Sporym utrudnieniem jest brak homologacji części. Wielu kierowców decyduje się jednak na montaż i użytkowanie żarówek przeznaczonych do różnych zarówno starszych, jak i nowych modeli pojazdów. Żarówki W5W LED Philips Ultinon Pro3000 wyposażone zostały w standardowe nasadki umożliwiające szybką i łatwą instalację. System plug and play pozwala na wymianę elementów bez kosztownych przeróbek czy ingerencji fachowca. Dodatkowo produkty LED marki Philips wykazują wydłużoną żywotność w stosunku do klasycznego wyposażenia. Trwałość wydłużona do 30000 godzin bezawaryjnego działania pozwala ograniczyć koszty związane z częstą wymianą akcesoriów. Co istotne, długość eksploatacji nie ma wpływu na intensywność emisji wiązki. Żarówki LED W5W Philips Ultinon Pro3000 pracują wydajnie przez cały okres użytkowania.

Żarówki LED W5W Philips Ultinon Pro3000 – oferta sklepu dwr.com.pl

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą oświetlenia samochodowego i wybierz żarówki LED W5W, które najbardziej odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebo. Rekomendujemy akcesoria najbardziej znanych i cenionych w branży producentów. Obok wydajnych żarówek marki Philips serii Ultinon, Ultinon Pro3000, Ultinon Pro6000 oraz X-treme Ultinon w naszym katalogu znalazły się również produkty firmy Vision, AMiO, Osram czy Tungsram. Postaw na nowoczesne oświetlenie, które odmieni charakter Twojego samochodu i dowiedz się więcej o innych możliwościach jego modernizacji. Na pytania dotyczące dostępnych w ofercie produktów odpowiedzą nasi konsultanci. Wystarczy kontakt telefoniczny lub wizyta w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.