Zestaw do dezynfekcji i odświeżania klimatyzacji PLAK (Air Clim Antibatterico + Air Clim) #1

38,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: ATAS - PLAKNr produktu: ZESTAW_52Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw kosmetyków PLAK do dezynfekcji i odświeżania klimatyzacji. W skład zestawu wchodzą 2 produkty:

 • PLAK Air Clim Antibatterico 200ml - Środek do dezynfekcji klimatyzacji
 • PLAK Air Clim 150ml - Środek do odświeżania klimatyzacji

Środek do dezynfekcji klimatyzacji PLAK Air Clim Antibatterico 200ml

Preparat Plak Air Clim Antibatterico pozwala na samodzielną dezynfekcję układów klimatyzacji, nawiewów i wnętrz pojazdów w ciągu zaledwie 15 minut.

 • Dezynfekuje i czyści klimatyzację
 • Eliminuje alergeny (bakterie, grzyby)
 • Pozostawia przyjemny zapach

Przygotowanie i stosowanie:

 1. Włączyć silnik i ustawić klimatyzację na maksymalną wydajność.
 2. Otworzyć maksymalnie wszystkie nawiewy i upewnić się, że wszystkie okna w samochodzie są zamknięte.
 3. Pochylić oparcie i przesunąć fotel kierowcy maksymalnie do przodu. Wstrząsnąć pojemnikiem i postawić go zaworem do góry na podłodze za przesuniętym fotelem.
 4. Mocno wcisnąć przycisk zaworu aerozolu do momentu zablokowania. Nie dopuścić do kontaktu z oczami. Zamknąć wszystkie drzwi. W trakcie zabiegu nie wolno przebywać w samochodzie.
 5. Po upływie 15 minut wyjąć zużyty pojemnik i przewietrzyć samochód.

Produkt posiada pozwolenie nr 4730/12 Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Biobójczych.

Środek do odświeżania klimatyzacji PLAK Air Clim 150ml

Preparat Plak Air Clim pozwala na samodzielne oczyszczanie układów klimatyzacji, nawiewów i wnętrz pojazdów w ciągu zaledwie 10 minut. Air Clim firmy Plak odświeża klimatyzację, nawiewy i wnętrze. Produkt jest niezwykle łatwy w użyciu i pozwala na samodzielne oczyszczenie układu klimatyzacji w ciągu 10 minut. Usuwa nieprzyjemne zapachy pleśni, dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego. Pozostawia świeży zapach. Preparat zalecany jest także do odświeżania układów klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych.

 • Łatwy w użyciu
 • Działa antybakteryjnie
 • Pozostawia przyjemny zapach

Przygotowanie i stosowanie:

 1. Włącz silnik i ustaw klimatyzację na maksymalną wydajność (zimno) w trybie obiegu zamkniętego. Usuń zapalniczkę samochodową z gniazda.
 2. Otwórz maksymalnie wszystkie nawiewy oraz upewnij się, że okna w samochodzie są szczelnie zamknięte.
 3. Pochyl oparcie i przesuń fotel kierowcy maksymalnie do przodu. Wstrząśnij pojemnik przed użyciem i następnie postaw go zaworem do góry na podłodze za przesuniętym fotelem.
 4. Mocno wciśnij przycisk zaworu aerozolu do momentu zablokowania. Nie dopuść do kontaktu preparatu z oczami. Zamknij dokładnie wszystkie drzwi. W trakcie zabiegu nie wolno przebywać w samochodzie.
 5. Po upływie 10 minut od momentu rozpoczęcia procesu odświeżania wyjmij zużyty pojemnik i przewietrz samochód.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.