Apteczka samochodowa DIN13164 (czerwona)

41,00
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: PK-MOTNr produktu: AA-0352Kod producenta: DIN13164Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Apteczka samochodowa DIN13164 od PK-MOT jako ważny element wyposażenia każdego pojazdu

Obowiązkiem każdego kierowcy jest udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadkach lub innych niebezpiecznych zdarzeniach drogowych. Wyposażenie auta w dobrze zaopatrzoną apteczkę gwarantuje odpowiednie środki, które mogą okazać się niezbędne do wykonania czynności ratujących zdrowie lub życie ofiar. Polskie prawo drogowe nie narzuca co prawda konieczności posiadania apteczki w pojeździe osobowym, jednak zdrowy rozsądek podpowiada, że powinna ona znaleźć w nim swoje miejsce. Obowiązek ten dotyczy za to kierowców autobusów, samochodów ciężarowych oraz taksówek. Warto również sprawdzić, co znajduje się na liście niezbędnego wyposażenia auta za granicą. W Austrii, Holandii, Niemczech, Francji, Czechach czy na Litwie za brak apteczki w samochodzie grozi mandat.

Posiadanie apteczki samochodowej niesie za sobą konieczność przeprowadzania systematycznych kontroli jej wyposażenia. Należy sprawdzać, czy przechowywane w niej akcesoria nadają się do użycia. W standardowym składzie apteczki nie znajdziemy co prawda żadnych leków, jednak wielu kierowców uzupełnia nimi jej zawartość. Pamiętajmy, by w razie wypadku nie aplikować poszkodowanym żadnych medykamentów. Wszelkie tego typu praktyki mogą być wdrożone jedynie po konsultacji i za zgodą lekarza.

Sporym zainteresowaniem wśród kierowców cieszy się między innymi dostępna w naszym katalogu apteczka samochodowa DIN13164 marki PK-MOT. Przydatna zawartość oraz praktyczne opakowanie sprawiają, że stanowi ona duże wsparcie w awaryjnych sytuacjach drogowych. Wielu użytkowników podkreśla, że apteczka samochodowa DIN13164 od PK-MOT zapewnia im poczucie bezpieczeństwa zarówno w codziennych przejazdach do pracy, jak i dłuższych podróżach.

Czerwona apteczka samochodowa DIN13164 – dobrze skomponowana zawartość

Apteczka pierwszej pomocy PK-MOT wyposażona jest w wysokiej jakości artykuły zgodne z obowiązującymi normami DIN13164 określającymi asortyment środków niezbędnych do udzielenia szybkiej i skutecznej pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków. Apteczki z zawartością spełniającą standardy DIN znajdują zastosowanie głównie w branży motoryzacyjnej. Doskonale sprawdzają się jako zestaw podstawowy dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Wyprodukowana w Polsce apteczka DIN13164 może stanowić wyposażenie pojazdu w dowolnym europejskim kraju.

Apteczka samochodowa DIN13164 zawiera: 

 • 8 sztuk plastra z opatrunkiem o wymiarach 6cm x 10cm
 • 1 sztuka plastra w szpulce 5m x 2,5cm
 • 2 sztuki bandaża elastycznego 4m x 6cm
 • 3 sztuki bandaża elastycznego 4m x 8cm
 • 2 pary rękawiczek winylowych, jednorazowych
 • 1 chusta opatrunkowa 60cm x 80cm
 • 2 chusty opatrunkowe 60cm x 40cm
 • 3 sztuki bandaża z kompresem 8cm x 10cm
 • 1 bandaż z kompresem 10cm x 12cm
 • kompres na rany 10cm x 10cm, 6 sztuk
 • 2 chusty trójkątne 96cm x 96cm x 136cm
 • koc termiczny
 • nożyczki
 • instrukcja udzielania pierwszej pomocy

Apteczka samochodowa DIN13164 dostępna w kolorze czerwonym, o wymiarach 24cm x 15cm x 8cm wykonana została z wytrzymałego, wodoodpornego materiału. Dzięki kompaktowej formie bez trudu znajdziemy dla niej miejsce w przestrzeni kabiny samochodu czy bagażnika. Możesz też umieścić ją w schowku lub pojemnym organizerze. Bezpiecznie przechowywana i systematycznie uzupełniana może służyć nam bardzo długo. Na opakowaniu podano informacje dotyczące możliwości wykorzystania produktu w różnych typach pojazdów oraz ogólnoeuropejski numer alarmowy. Producent określa termin ważności apteczki na 5 lat od daty produkcji.

Apteczka samochodowa DIN13164 PK-MOT – jakie działania umożliwia jej wyposażenie?

Czerwona apteczka samochodowa DIN13164 od PK-MOT to praktyczny element wyposażenia. Znajdziecie w niej wiele przydatnych przyborów, które pozwolą podjąć konkretne działania w zakresie podstawowej pomocy przedmedycznej. Plastry i bandaże doskonale nadają się do opatrywania większych ran oraz mniejszych skaleczeń. Koc termiczny utrzyma odpowiednią temperaturę ciała poszkodowanego. Chusty i bandaże elastyczne pomogą usztywnić złamania i skręcenia oraz zabezpieczyć je na wypadek dalszych poważniejszych obrażeń.

Apteczka samochodowa DIN13164 PK-MOT zawiera też czytelną instrukcję bezpiecznego i efektywnego udzielania pierwszej pomocy oraz inne niezbędne elementy chroniące nie tylko osobę poszkodowaną, ale i ratownika. Dla zachowania właściwej higieny wykonywanych zabiegów czerwona apteczka samochodowa DIN13164 wyposażona została w jednorazowe rękawiczki oraz kompresy do prawidłowego zabezpieczania ran przed zabrudzeniem. Zapewnij sobie, swoim pasażerom, a także innym uczestnikom ruchu bezpieczeństwo podróżowania i pewność działań z funkcjonalną i dobrze zaopatrzoną apteczką DIN13164 od PK-MOT.

Czerwona apteczka samochodowa DIN 13164 PK-MOT – oferta sklepu dwr.com.pl

Apteczka samochodowa DIN13164 dostępna jest u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Jej bogate wyposażenie pozwala na zaopatrzenie ran i urazów doznanych w wypadkach lub kolizjach drogowych oraz zaopiekowanie się ofiarami do przyjazdu służb medycznych. Więcej informacji o apteczkach i innym niezbędnym wyposażeniu auta jak gaśnice, trójkąty ostrzegawcze czy kamizelki odblaskowe uzyskasz, kontaktując się z naszymi konsultantami. Z ich pomocą wybierzesz produkt najbardziej realizujący Twoje oczekiwania. Zapewniamy również opcję tradycyjnych zakupów w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 5 opinii
Świetny produkt w bardzo dobrej cenie. Apteczka bardzo lekka, mała i łatwa do przechowywania nawet w mocno zapakowanym bagażniku czy schowku, a przy tym wyposażona we wszystkie potrzebne materiały. Zawiera dużo różnych opatrunków (bandaże, plastry, kompresy, chusty) w różnych wymiarach co pozwala na ich łatwe dobranie do danego typu urazu i czyni ją przydatną nie tylko na wypadek kolizji samochodowej, ale też przy dłuższych trasach z dziećmi, biwakach czy wyjazdach na łono natury. Zdecydowanie niezbędny element wyposażenia samochodu.Jarek
20 września 2021
Apteczka samochodowa DIN13164 (czerwona) to dobry produkt. Zawiera wszystko to, co niezbędne kierowcy w razie ewentualnego wypadku. Można spokojnie skorzystać z takiej apteczki i spokojnie cieszyć się jej jakością. Wysoka wartość, dobra jakość oraz solidność to rzeczy uznawane za najważniejsze. Niejedna osoba doceni taką apteczkę i zechce po nią sięgać jak najczęściej. Dla każdego jest to rzecz naprawdę nieoceniona i godna uwagi. W każdym aucie taka apteczka musi znaleźć swoje miejsce, nie ma co do tego wątpliwości. Piotr
01 września 2021
Za tą cenę naprawdę ciekawa propozycja apteczki samochodowej. W Polsce jeszcze nie wymagana jako wyposażenie obowiązkowe, ale w Niemczech czy Czechach niejednokrotnie pozwoliła uniknąć mandatu za jej brak. Wyposażenie dość standardowe, jednak ma na swoim pokładzie wszystko co potrzebne przy ewentualnym wypadku lub innym incydencie drogowym. Nieraz jeździła z nami na biwak dzięki czemu ratowała sytuację, gdy dzieciaki po wspinaczce na drzewo lub innych nietuzinkowych sytuacjach mieli jakieś rany.Ewelina
27 sierpnia 2021
Apteczka doskonale się u nas sprawdza. Jest lekka, z łatwością przenoszę ją z jednego samochodu do drugiego, można ją też otworzyć na kolanach, kiedy trzeba po coś z niej sięgnąć, co sprawiało mi problemy, kiedy miałam apteczkę plastikową. Dużym plusem są rzepy, bo dzięki nim apteczka jest cały czas na swoim miejscu. Opatrunków jest w niej bardzo dużo, są dobrze zabezpieczone, ale jednocześnie łatwo jest je wyjąć, nie ma problemu z otwarciem opakowania ręcznie. Polecam zdecydowanie, zwłaszcza jeśli ktoś często jeździ z dziećmi albo w dłuższe trasy.Dominika
23 sierpnia 2021
Świetny produkt! Apteczka ma małe wymiary, więc można ją łatwo schować gdzieś w kąciku bagażnika czy schowka, a czerwony kolor rzuca się w oczy więc w razie potrzeby szybko ją znajdziemy. Pomimo małego rozmiaru wyposażenie jest naprawdę bogate i spełnia wymagane normy, a data przydatności też jest całkiem długa. Dużym plusem jest też 12 miesięcy gwarancji. Polecam wszystkim, szczególnie że apteczka to obowiązkowy element w samochodzie i nigdy nie wiemy kiedy może się przydać! Warto więc zadbać by była aktualna i kompletna.Grzegorz
03 sierpnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.