Komplet bezpieczników płytkowych MAXI ze wskaźnikiem LED 20A-100A (7 sztuk)

Komplet bezpieczników płytkowych MAXI ze wskaźnikiem LED 20A-100A (7 sztuk)
72,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63603Kod producenta: 63603Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Komplet bezpieczników płytkowych MAXI ze wskaźnikiem LED 20A-100A (7 sztuk) to zestaw elektrycznych urządzeń zabezpieczających, które zostały zaprojektowane w celu ochrony obwodów elektrycznych przed przeciążeniem. Bezpieczniki płytkowe MAXI znajdują szerokie zastosowanie w różnych rodzajach instalacji elektrycznych, gdzie konieczne jest zabezpieczenie przed nadmiernym obciążeniem prądu.

Zestaw składa się z 7 bezpieczników MAXI o różnych wartościach prądowych, co pozwala dostosować ochronę do konkretnych obwodów i urządzeń, w których są one stosowane. Lista bezpieczników płytkowych MAXI zawartych w zestawie:

  • Bezpiecznik 20A - 1 sztuka
  • Bezpiecznik 30A - 1 sztuka
  • Bezpiecznik 40A - 1 sztuka
  • Bezpiecznik 50A - 1 sztuka
  • Bezpiecznik 60A - 1 sztuka
  • Bezpiecznik 80A - 1 sztuka
  • Bezpiecznik 100A - 1 sztuka

Każdy z tych bezpieczników jest wyposażony w wskaźnik LED, który umożliwia łatwą identyfikację, czy bezpiecznik jest aktywny czy przepalił się. Dzięki temu użytkownik może szybko sprawdzić stan zabezpieczenia i podjąć odpowiednie działania w przypadku wystąpienia awarii.

Bezpieczniki płytkowe MAXI są niezwykle ważnym elementem każdej instalacji elektrycznej, zapewniając nie tylko ochronę przed przeciążeniem, ale także minimalizując ryzyko przegrzania przewodów i potencjalnych pożarów. Dzięki różnym wartościom prądowym w zestawie, użytkownik ma elastyczność w doborze odpowiedniego zabezpieczenia dla różnych obciążeń prądowych. To produkt, który przyczynia się do bezpiecznego i niezawodnego działania systemów elektrycznych.

Znajdź idealne zabezpieczenie dla swojego samochodu - Bezpieczniki płytkowe MAXI w sklepie dwr.com.pl!

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych, w tym m.in. bezpieczniki płytkowe MAXI. Nasze zabezpieczenia zapewnią niezawodną ochronę dla Twojego pojazdu.

Polecamy również:

Odkryj naszą bogatą ofertę bezpieczników i dbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu z produktami dostępnymi w sklepie dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.