Zestaw bezpieczników płytkowych MAXI w organizerze 20A-100A (24 sztuki)

38,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: I-02323Kod producenta: 02323Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw bezpieczników płytkowych MAXI w organizerze 20A-100A (24 sztuki) to kompletny pakiet zabezpieczeń elektrycznych, zaprojektowany specjalnie do użytku w samochodach i innych pojazdach. Zestaw zawiera różne wartości prądowe bezpieczników MAXI, które umożliwiają efektywną ochronę układów elektrycznych pojazdu. Cały zestaw jest przechowywany w praktycznym organizerze, co ułatwia utrzymanie porządku i dostęp do odpowiednich bezpieczników w razie potrzeby.

Zawartość zestawu obejmuje

  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 20A - 2 sztuki: Przeznaczone do ochrony obwodów elektrycznych o prądzie do 20 amperów. Mogą być wykorzystywane w układach o mniejszym obciążeniu prądowym.
  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 30A - 2 sztuki: Odpowiednie do zabezpieczania obwodów o prądzie do 30 amperów. Przydatne w układach, które wymagają większego prądu niż 20A.
  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 40A - 5 sztuk: Przeznaczone do układów o prądzie do 40 amperów. Są bardziej wydajne w zabezpieczaniu obciążeń prądowych niż poprzednie.
  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 50A - 4 sztuki: Zapewniają ochronę dla obwodów o prądzie do 50 amperów, co sprawia, że są odpowiednie do bardziej wymagających zastosowań.
  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 60A - 5 sztuk: Idealne do układów elektrycznych o prądzie do 60 amperów, zapewniających jeszcze większą ochronę przed przeciążeniem.
  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 80A - 4 sztuki: Dla układów o wyższym obciążeniu prądowym, mogą zabezpieczać obwody o prądzie do 80 amperów.
  • Bezpiecznik płytkowy MAXI 100A - 2 sztuki: Najmocniejsze bezpieczniki w zestawie, przeznaczone do układów o prądzie do 100 amperów. Zapewniają potężną ochronę przed przeciążeniem.

Zestaw bezpieczników płytkowych MAXI jest niezbędny dla każdego, kto zajmuje się konserwacją i naprawami samochodów lub innych pojazdów. Zestaw w organizerze ułatwia przechowywanie, dostęp i identyfikację odpowiednich bezpieczników, co przekłada się na wygodę i efektywność prac związanych z elektrycznością pojazdu. Wartości prądowe w zestawie obejmują szeroki zakres, co pozwala na zabezpieczenie różnych rodzajów obwodów przed przeciążeniem i uszkodzeniem.

Zabezpiecz swoje pojazdy dzięki asortymentowi bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych, w tym m.in. bezpieczniki płytkowe MAXI.

Polecamy również:

Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz szeroki wybór, aby zapewnić Ci spokojną i bezpieczną jazdę. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.