Tester gniazda wtyczki przyczepy haka 13 PIN

70,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: J2-03226Kod producenta: 03226Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Tester gniazda wtyczki przyczepy haka 13 PIN to profesjonalne, bezprzewodowe urządzenie przeznaczone do sprawdzania i diagnozowania 13-pinowych wtyczek i gniazd przyczep oraz haków. Jest wyposażony w funkcje umożliwiające szybkie i łatwe sprawdzenie poprawności działania oświetlenia przyczepy.

Tester gniazda wtyczki przyczepy haka 13 PIN jest idealny zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak i dla profesjonalistów. Może być używany przez prywatnych właścicieli przyczep, warsztaty samochodowe, punkty wynajmu przyczep i inne podobne miejsca.

Urządzenie posiada wygodne do obsługi jedną ręką wgłębienie na palce po jednej stronie oraz przycisk po drugiej stronie. Dzięki temu jest wygodne w użytkowaniu.

Aby użyć testera, jedna strona jest przeznaczona do sprawdzania wtyczki w przyczepie, a druga strona służy do diagnostyki gniazda w samochodzie.

Aby przetestować wtyczkę przyczepy:

  1. Podłącz wtyczkę do testera.
  2. Wciśnij żółty przycisk znajdujący się na boku testera.
  3. Jeżeli kontrolka świeci się na zielono, oznacza to, że instalacja jest sprawna.
  4. Jeżeli kontrolka świeci się na czerwono, oznacza to, że instalacja jest uszkodzona lub dana żarówka jest spalona.

Aby przetestować gniazdo:

  1. Podłącz tester do gniazda w samochodzie - kontrolki świecą się na czerwono.
  2. Włącz dane światło, na przykład światło stopu lub kierunkowskaz.
  3. Jeżeli gniazdo jest sprawne, kontrolka zaświeci się na zielono.
  4. Jeżeli gniazdo jest uszkodzone lub instalacja jest wadliwa, kontrolka nadal będzie świecić się na czerwono.

Tester jest przeznaczony do wtyczek i gniazd 13-pinowych (13-biegunowych) zgodnych ze standardem ISO 11446. Do zasilania tester wymaga baterii 9V (brak w zestawie).

Należy pamiętać, że tester nie nadaje się do sprawdzania instalacji w przyczepach opartych na oświetleniu LED z powodu niskiego obciążenia lamp diodowych.

Wymiary testera to około 21,6 cm długości i około 5,9 cm szerokości.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.