Tester gniazda wtyczki przyczepy haka 7/13PIN

57,99
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: J2-03225Kod producenta: 03225Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Tester gniazda wtyczki przyczepy haka 7/13PIN to bezprzewodowe urządzenie, które umożliwia łatwe diagnozowanie problemów związanych z oświetleniem przyczep. Jest przeznaczony do testowania i identyfikacji nieprawidłowego funkcjonowania gniazd i wtyczek przyczep 7-pinowych, oraz jest wyposażony w adaptery pozwalające na testowanie wtyczek 13-pinowych.

Tester działa na zasadzie analizy diagnostycznej gniazd. Po naciśnięciu przycisku testowego, urządzenie sprawdza 6 pozycji diagnostycznych gniazd i wyświetla wyniki na odpowiednich kontrolkach. Jeśli któraś z kontrolkowych nie zaświeci się, wskazuje to na uszkodzenie danego przewodu lub inną usterkę w instalacji oświetleniowej przyczepy.

Tester jest zasilany baterią 9V (brak w zestawie) i może być wykorzystywany przez właścicieli przyczep, punkty wynajmu przyczep, warsztaty samochodowe, elektryków i inne osoby zajmujące się naprawą i konserwacją przyczep.

W zestawie znajduje się sam tester gniazda oraz dwa adaptery: 13/7 i 7/13, które umożliwiają testowanie zarówno wtyczek 7-pinowych, jak i 13-pinowych, zapewniając większą wszechstronność i kompatybilność z różnymi rodzajami przyczep.

Dzięki temu testerowi można szybko i bezproblemowo zidentyfikować problemy z oświetleniem przyczepy, co przekłada się na większe bezpieczeństwo podczas jazdy oraz ułatwia naprawę usterek w instalacji oświetleniowej przyczep.

Specyfikacja techniczna testera gniazda wtyczki przyczepy haka 7/13PIN:

 1. Typ wtyczki: 7-pinowa i 13-pinowa (adaptery 13/7 i 7/13 w zestawie)
 2. Metoda testowania: bezprzewodowa
 3. Diagnostyka: 6 pozycji diagnostycznych gniazd
 4. Zasilanie: Bateria 9V (brak w zestawie)
 5. Kontrolki diagnostyczne:
  • Światło stop: Kolor czerwony
  • Lewy kierunkowskaz: Kolor żółty
  • Tylne światło przeciwmgielne lub 12V: Kolor niebieski
  • Lewe światło tylne: Kolor czarny
  • Uziemienie: Kolor biały
  • Prawy kierunkowskaz: Kolor zielony
  • Prawe światło tylne: Kolor brązowy
 6. Zalecane zastosowanie: Właściciele przyczep, punkty wynajmu przyczep, warsztaty samochodowe, elektrycy itp.
 7. Wymagane zasilanie: Bateria 9V (brak w zestawie)
 8. W zestawie znajdują się:
  • Tester gniazda
  • Adapter 13/7
  • Adapter 7/13

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.