Żarnik D1S VISION common 85V 35W (6000K)

54,99
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: E-86981Kod producenta: 86981Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarnik D1S VISION common 85V 35W 6000K to wysokiej jakości żarówka ksenonowa, która jest wykorzystywana w systemach oświetleniowych samochodów. Oferuje ona zaawansowaną technologię i parametry, które przyczyniają się do doskonałego oświetlenia drogi oraz poprawiają widoczność w różnych warunkach.

Żarnik D1S VISION common 85V 35W 6000K - główne cechy produktu:

  • Typ D1S: Produkt jest zgodny ze standardem D1S, co oznacza, że jest przeznaczony do stosowania w reflektorach soczewkowych z zapłonnikiem w samochodach.
  • Seria Common: Należy do serii "Common", co może sugerować, że jest to popularny i powszechnie używany typ żarówki ksenonowej.
  • Barwa światła 6000K: Produkt emituje światło o temperaturze barwowej 6000K, co przekłada się na chłodną, białą barwę światła. Tego rodzaju barwa światła jest zbliżona do naturalnego światła dziennego i może poprawić komfort jazdy w nocy.
  • Napięcie 85V: Żarówka działa przy napięciu 85V, co jest specyficzne dla systemów ksenonowych.
  • Moc 35W: Moc żarówki wynosi 35W, co oznacza, że jest to efektywny produkt energetycznie, jednocześnie zapewniający wystarczającą jasność i oświetlenie.
  • Podstawa PK32d-2: Podstawa żarówki ma typ PK32d-2, co jest standardowym typem podstawy dla żarówek ksenonowych tego rodzaju.
  • Homologacja drogowa ECE 99R E4: Produkt posiada homologację drogową zgodnie z regulacjami ECE (Economic Commission for Europe), co oznacza, że jest legalny do użytku na drogach publicznych.
  • Zastosowanie: Żarówka jest dedykowana do reflektorów soczewkowych z zapłonnikiem, przede wszystkim do świateł mijania i drogowych. Jest to kluczowe zastosowanie, które wpływa na jasność, rozkład światła i kompatybilność produktu z systemami oświetlenia samochodu.

Żarnik D1S VISION common 85V 35W 6000K to wysokiej jakości produkt przeznaczony do oświetlenia drogowego samochodów. Dzięki zaawansowanej technologii i parametrom, zapewnia on efektywne i jasne oświetlenie, poprawiając widoczność i bezpieczeństwo jazdy, zwłaszcza w warunkach nocnych. Homologacja drogowa oraz dedykowane zastosowanie sprawiają, że jest to produkt zgodny z przepisami i standardami dotyczącymi oświetlenia pojazdów.

Oprócz żarnika D1S VISION common 85V 35W 6000K, nasza oferta obejmuje również żarniki D1S z tej samej serii, ale o różnych temperaturach barwowych. Oferujemy:

  • Żarnik D1S VISION common 85V 35W 4300K: Ten żarnik emituje ciepłe, naturalne światło o temperaturze barwowej 4300K. Jest to idealny wybór dla osób, które preferują tradycyjne barwy światła i chcą uzyskać komfortową jasność oświetlenia.
  • Żarnik D1S VISION common 85V 35W 5000K: Żarnik o temperaturze barwowej 5000K zapewnia neutralne, białe światło, które jest bliskie naturalnemu światłu dziennemu. Jest to opcja dla tych, którzy poszukują oświetlenia o średniej barwie między ciepłymi a chłodnymi tonami.

Oba te żarniki również cechuje wysoka jakość wykonania, homologacja drogowa oraz dedykowane zastosowanie w reflektorach soczewkowych z zapłonnikiem, światłach mijania i drogowych. Dzięki różnym temperaturom barwowym, klienci mają możliwość wyboru odpowiedniego oświetlenia, które najlepiej odpowiada ich preferencjom i potrzebom. Wszystkie nasze żarniki D1S z serii VISION common są dostosowane do norm regulacyjnych i standardów bezpieczeństwa, co zapewnia spokojną i bezproblemową eksploatację na drodze.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.