Żarnik D1S VISION common 85V 35W (4300K)

54,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: E-86979Kod producenta: 86979Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 4300K to wysokiej jakości żarówka ksenonowa zaprojektowana do użytku w samochodowych reflektorach soczewkowych. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesną technologią, która zapewnia silne i efektywne źródło światła, poprawiając widoczność na drodze w różnych warunkach.

Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 4300K - główne cechy produktu:

  • Typ D1S: Jest to standardowa klasa żarówek ksenonowych, które są szeroko stosowane w nowoczesnych pojazdach ze względu na ich wydajność i jasność.
  • Seria Common: Seria "Common" wskazuje na to, że produkt jest zaprojektowany do powszechnego zastosowania w różnych markach i modelach samochodów, co sprawia, że jest uniwersalny.
  • Barwa światła 4300K: Żarówka emituje neutralną, białą barwę światła o temperaturze barwowej 4300 kelwinów. Jest to optymalna temperatura barwowa, która jest bliska naturalnemu światłu dziennemu i poprawia widoczność w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Napięcie 85V: Żarnik działa przy napięciu 85V, co jest standardowym parametrem dla tego typu produktów.
  • Moc 35W: Moc żarówki wynosi 35 watów, co oznacza, że ​​jest to produkt energooszczędny, jednocześnie zapewniający wystarczającą jasność.
  • Podstawa PK32d-2: To typowa podstawa stosowana w żarówkach ksenonowych tego typu, umożliwiająca łatwe i pewne połączenie z reflektorem.
  • Homologacja drogowa ECE 99R E4: Żarnik posiada homologację drogową, co oznacza, że jest zgodny z europejskimi standardami bezpieczeństwa i może być legalnie stosowany na drogach.
  • Zastosowanie: Produkt jest dedykowany do reflektorów soczewkowych z zapłonem ksenonowym, służących do świateł mijania i drogowych. To oznacza, że ​​jest idealny do stosowania w różnych warunkach jazdy, zapewniając dobrą widoczność zarówno w nocy, jak i w trudnych warunkach atmosferycznych.

Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 4300K to zaawansowany produkt optymalizujący widoczność i bezpieczeństwo jazdy, zapewniający wysoką jakość światła oraz spełniający standardy bezpieczeństwa drogowego.

Oprócz żarnika D1S VISION Common 85V 35W 4300K, w naszej ofercie dostępne są również inne warianty z tej samej serii, oferujące różne temperatury barwowe dla jeszcze większej elastyczności i dopasowania do preferencji użytkownika.

  • Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 5000K: Ten wariant żarnika ksenonowego emituje neutralne białe światło o temperaturze barwowej 5000 kelwinów. Jest to opcja pośrednia między ciepłą 4300K a chłodniejszą 6000K, zapewniająca dobrą widoczność na drodze i kontrast w różnych warunkach.
  • Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 6000K: Żarówka tego wariantu generuje chłodniejszą białą barwę światła o temperaturze barwowej 6000 kelwinów. Jest to idealny wybór dla tych, którzy preferują bardziej zimne odcienie światła, co może poprawić wrażenie jasności i kontrastu, zwłaszcza w jasnych warunkach oświetleniowych.

Dzięki tym dodatkowym wariantom temperatury barwowej w serii D1S VISION Common, nasi klienci mogą dostosować oświetlenie swojego pojazdu do swoich indywidualnych potrzeb i gustu, jednocześnie zachowując wysoką jakość, wydajność i zgodność z normami drogowymi.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.