Żarnik D1S VISION common 85V 35W (5000K)

53,06
Kup teraz - dostawa w piątekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: E-86980Kod producenta: 86980Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 5000K to zaawansowana żarówka do reflektorów soczewkowych z zapłonem ksenonowym, zaprojektowana dla świateł mijania i drogowych w pojazdach. Posiada wiele cech i specyfikacji, które przyczyniają się do poprawy widoczności na drodze i zapewniają bezpieczne oświetlenie w różnych warunkach.

Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 5000K - główne cechy produktu:

  • Typ żarnika D1S - oznacza, że jest to żarówka ksenonowa o konkretnej geometrii i wymiarach, która pasuje do określonych reflektorów samochodowych.
  • Seria Common - oznacza, że ten żarnik ksenonowy jest często stosowany i szeroko dostępny.
  • Barwa światła 5000K - oznacza temperaturę barwową światła w kelwinach. W tym przypadku, żarnik emituje neutralną biel, co może poprawić widoczność na drodze, zapewniając kontrastowe oświetlenie.
  • Napięcie 85V - to napięcie pracy żarnika, które jest dostosowane do systemów oświetlenia pojazdów.
  • Moc 35W - moc żarnika, która jest zoptymalizowana pod kątem wydajności i efektywności energetycznej.
  • Podstawa PK32d-2 - to standardowa podstawa, która umożliwia łatwe zamocowanie żarnika w reflektorze.
  • Homologacja drogowa ECE 99R E4 - żarówka posiada certyfikację, która potwierdza jej zgodność z normami bezpieczeństwa i jakości, umożliwiając legalne użycie na drogach.
  • Zastosowanie: Żarówka D1S jest przeznaczona do reflektorów soczewkowych z zapłonem ksenonowym, służąc do świateł mijania i drogowych. Jest to kluczowy element systemu oświetlenia samochodu, który wpływa na widoczność i bezpieczeństwo jazdy.

Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 5000K to wysokiej jakości produkt dedykowany do pojazdów, zapewniający efektywne i kontrastowe oświetlenie na drodze, co może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy nocą lub w trudnych warunkach atmosferycznych.

Oprócz opisanego wyżej żarnika D1S VISION Common 85V 35W 5000K, oferujemy również inne warianty z tej samej serii, aby zapewnić klientom większy wybór i dopasowanie do ich indywidualnych potrzeb oświetleniowych. Nasza gama produktów obejmuje również żarniki D1S o różnych temperaturach barwowych:

  • Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 4300K: Ten model oferuje cieplejszą barwę światła o temperaturze 4300K, co może być szczególnie przydatne w trudnych warunkach atmosferycznych lub do oświetlania obszarów z mniejszą widocznością. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują bardziej naturalną barwę światła.
  • Żarnik D1S VISION Common 85V 35W 6000K: Natomiast żarnik o temperaturze 6000K emituje nieco chłodniejsze światło, co może przyczynić się do poprawy kontrastu i ostrości obrazu na drodze. Jest to szczególnie przydatne w jasnych warunkach oświetleniowych.

Wszystkie żarniki z serii D1S VISION Common są starannie zaprojektowane i spełniają normy bezpieczeństwa oraz jakości, co gwarantuje nie tylko wydajne oświetlenie, ale także zgodność z przepisami drogowymi. Dzięki różnym opcjom temperatury barwowej, nasi klienci mogą dostosować oświetlenie swojego pojazdu do swoich preferencji i warunków jazdy, zapewniając sobie maksymalny komfort i bezpieczeństwo na drodze.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.