Żarniki D1S VISION common 85V 35W 5000K (2 sztuki)

107,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: E-86980 X2Kod producenta: 2x 86980Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarniki D1S VISION common 85V 35W 5000K to wysokiej jakości żarówki ksenonowe, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wydajnego i intensywnego oświetlenia drogowego w samochodach. Te żarówki charakteryzują się zaawansowaną technologią, która umożliwia generowanie jasnego i optymalnie wyważonego światła, poprawiając widoczność kierowcy i ogólny komfort jazdy.

Żarniki D1S VISION common 85V 35W 5000K - kluczowe cechy produktu:

  • Typ D1S: Żarniki typu D1S są szeroko stosowane w nowoczesnych systemach oświetlenia samochodowego. Ich konstrukcja i parametry są zoptymalizowane, aby zapewnić doskonałą jakość oświetlenia oraz efektywność.
  • Seria Common: Żarniki z serii Common zostały zaprojektowane z myślą o uniwersalnym zastosowaniu w różnorodnych pojazdach i układach oświetlenia. Zapewniają elastyczność i kompatybilność w szerokim spektrum konfiguracji.
  • Barwa światła 5000K: Żarówki generują światło o temperaturze barwowej 5000K. To oznacza, że emitowane światło jest neutralne, bliskie światłu dziennemu, co przekłada się na lepszą widoczność na drodze. Barwa 5000K jest wyważona i nie jest zbyt zimna ani zbyt ciepła, co pozwala na optymalne rozpoznawanie detali i kolorów.
  • Napięcie 85V, moc 35W: Te parametry gwarantują efektywną pracę żarówek, minimalizując zużycie energii i wydłużając ich żywotność. Optymalna moc 35W wspólnie z napięciem 85V pozwala na osiągnięcie optymalnej wydajności.
  • Podstawa PK32d-2: Standardowa podstawa dla żarówek D1S, co ułatwia montaż i wymianę.
  • Homologacja drogowa ECE 99R E4: Produkt spełnia normy i standardy bezpieczeństwa ruchu drogowego, co jest kluczowe dla elementów oświetlenia samochodowego.
  • Zastosowanie: Żarniki D1S są specjalnie zaprojektowane dla reflektorów soczewkowych z zapłonnikami, służąc do świateł mijania i drogowych. Ich właściwości optyczne i parametry są dostosowane do tych zastosowań, co przekłada się na poprawę widoczności i bezpieczeństwa podczas jazdy nocą.
  • Wymiana parami: Zalecenie wymiany żarówek D1S parami ma na celu zapewnienie spójnej barwy światła i wyeliminowanie ewentualnych różnic w oświetleniu. Wymiana w parze pozwala uzyskać równomierne i spójne oświetlenie na drodze.

Żarniki D1S VISION common 85V 35W 5000K to zaawansowane technologicznie żarówki ksenonowe, które oferują efektywne, neutralne oświetlenie drogi przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Dzięki swoim właściwościom optycznym i dostosowanym parametrom są doskonałym wyborem dla kierowców, którzy cenią sobie widoczność i komfort jazdy w różnych warunkach oświetleniowych.

Oprócz żarówek D1S VISION common 85V 35W 5000K, w naszej ofercie dostępne są także żarniki D1S z tej samej serii, oferujące różne temperatury barwowe dla jeszcze większej elastyczności i dopasowania do indywidualnych preferencji oświetleniowych. Oto dodatkowe warianty dostępne w serii Common:

  • Żarniki D1S VISION common 85V 35W 4300K: Ten wariant oferuje barwę światła o temperaturze 4300K, co zbliża się do naturalnego światła dziennego. Jest to doskonała opcja dla kierowców, którzy cenią sobie neutralne i jasne oświetlenie, które poprawia widoczność i komfort jazdy, zwłaszcza w nocy.
  • Żarniki D1S VISION common 85V 35W 6000K: Żarówki o temperaturze barwowej 6000K emitują chłodne, białe światło, które może dodatkowo poprawić kontrast i rozpoznawanie detali na drodze. Ten wariant może być preferowany przez kierowców, którzy szukają nowoczesnego, futurystycznego wyglądu oświetlenia.

Wszystkie te warianty zachowują wysoką jakość, efektywność energetyczną oraz homologację drogową ECE 99R E4, co zapewnia nie tylko doskonałą wydajność, ale także bezpieczeństwo podczas jazdy. Wybór odpowiedniej temperatury barwowej pozwala dostosować oświetlenie do własnych preferencji i warunków drogowych, zapewniając optymalną widoczność oraz estetykę.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.