Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 20A, pozłacane (2 sztuki)

7,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63659Kod producenta: 63659Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 20A, pozłacane (2 sztuki) to produkt elektrotechniczny używany do zabezpieczania obwodów elektrycznych przed przeciążeniem.

Szczegółowy opis bezpieczników szklanych AGU 10.3x38mm, 20A

  • Rozmiar: Bezpieczniki szklane AGU mają wymiary 10.3x38mm. Jest to standardowy rozmiar dla bezpieczników szklanych.
  • Prąd znamionowy: Każdy z bezpieczników szklanych AGU ma prąd znamionowy wynoszący 20 amperów (20A). Oznacza to, że przewodzą one prąd o tej wartości, ale w przypadku przekroczenia tej wartości, bezpiecznik się przepala, chroniąc tym samym obwód przed przeciążeniem.
  • Materiał: Bezpieczniki szklane AGU 20A są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał o odpowiedniej wytrzymałości i przewodności elektrycznej, który nadaje się do zastosowań w obwodach elektrycznych.
  • Pozłacane: Bezpieczniki szklane AGU 20A są pozłacane, co oznacza, że na ich powierzchni znajduje się warstwa złota. To może pomóc w poprawie przewodnictwa elektrycznego oraz w zapobieganiu korozji, co jest istotne w przypadku bezpieczników.
  • Opakowanie: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników szklanych AGU 20A. Jest to standardowa liczba w typowych zestawach bezpieczników.

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 20A, pozłacane są stosowane w różnych rodzajach obwodów elektrycznych, aby chronić je przed przeciążeniem i uszkodzeniem. Pozłacane wykończenie może być szczególnie przydatne w podzespołach, gdzie niezawodność i wydajność obwodu są kluczowe.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

Zapraszamy do sklepu dwr.com.pl, gdzie znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych. Polecamy bezpieczniki szklane, w tym popularne AGU o różnych natężeniach prądu: 20A, 30A, 40A, 50A, 60A i 80A. Zabezpiecz swój pojazd już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.