Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 30A, pozłacane (2 sztuki)

5,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63660Kod producenta: 63660Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 30A, pozłacane (2 sztuki) to elementy elektryczne, które pełnią kluczową rolę w ochronie obwodów elektrycznych przed przeciążeniem i uszkodzeniem. 

Szczegółowy opis bezpieczników szklanych AGU 10.3x38mm, 30A

  • Typ bezpieczników: Bezpieczniki AGU są typu szklanego, co oznacza, że ich wkładka ochronna jest wykonana z hartowanego szkła, co pozwala na łatwe wizualne sprawdzenie, czy bezpiecznik jest nadal sprawny.
  • Wymiary: Bezpieczniki szklane AGU 30A mają standardowy rozmiar 10.3x38mm, co oznacza, że pasują do zgodnych gniazd i utrzymują standardowe wymiary.
  • Nominale prądowe: Każdy bezpiecznik szklany AGU ma prąd nominacyjny wynoszący 30 amperów (30A). Oznacza to, że są one zaprojektowane do zabezpieczania obwodów, w których maksymalny prąd nie przekracza 30 amperów. Gdy prąd przekroczy tę wartość, bezpiecznik wypala się, przerywając obwód i chroniąc podłączone urządzenia przed uszkodzeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki szklane AGU 30A są wykonane ze stopu cynku, co zapewnia nie tylko trwałość, ale także skuteczną ochronę przed przeciążeniem i zwarciem w obwodzie.
  • Pozłacane: Kontaktowe końcówki bezpieczników szklanych AGU 30A są pozłacane. Pozłacane powierzchnie mają doskonałą przewodność elektryczną i są odporne na korozję, co sprawia, że bezpieczniki te są odpowiednie dla aplikacji, gdzie niezawodność połączenia elektrycznego jest kluczowa.
  • Opakowanie: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników szklanych AGU 30A. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikowi zapasowe bezpieczniki w razie potrzeby.

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 30A, pozłacane są więc solidnymi i niezawodnymi komponentami, które można wykorzystać w różnych zastosowaniach, aby zapewnić ochronę obwodów elektrycznych przed przeciążeniem i uszkodzeniem, jednocześnie utrzymując wysoką jakość połączeń elektrycznych dzięki pozłacanym kontaktom.

Ochrona Twojego samochodu - Bogaty wybór bezpieczników samochodowych na dwr.com.pl!

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? Odwiedź nasz sklep internetowy dwr.com.pl i odkryj nasz szeroki asortyment bezpieczników, w tym popularne bezpieczniki szklane AGU o różnych natężeniach prądu, w tym 20A, 30A, 40A, 50A, 60A i 80A. Zapewnij ochronę swojemu samochodowi dzięki naszym wysokiej jakości produktom!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.