Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 50A, pozłacane (2 sztuki)

8,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63662Kod producenta: 63662Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 50A, pozłacane to elementy elektryczne, które służą do zabezpieczenia obwodów elektrycznych przed przeciążeniem. 

Szczegółowy opis bezpieczników szklanych AGU 10.3x38mm, 50A

  • Rozmiar: Bezpieczniki szklane AGU 50A mają wymiary 10.3x38mm, co oznacza, że są stosunkowo kompaktowe i mogą być łatwo zamontowane w odpowiednich gniazdach lub uchwytach.
  • Prąd znamionowy: Każdy bezpiecznik szklany AGU ma prąd znamionowy wynoszący 50A (amperów). Jest to kluczowa wartość, ponieważ określa maksymalny prąd, jaki może przepłynąć przez bezpiecznik, zanim ten się przepali i odłączy obwód elektryczny.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki szklane AGU 50A są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał, który charakteryzuje się dobrą przewodność elektryczną i trwałością.
  • Pozłacane: Bezpieczniki szklane AGU 50A są pozłacane, co oznacza, że mają na swojej powierzchni warstwę złota. Pozłacanie może poprawić jakość połączenia elektrycznego i zapobiegać korozji, co jest szczególnie istotne w przypadku elementów elektrycznych.
  • Opakowanie: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników szklanych AGU 50A. To przydatne, jeśli użytkownik potrzebuje jednocześnie zabezpieczyć dwa różne obwody elektryczne lub ma zapasowy bezpiecznik w razie potrzeby.

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 50A, pozłacane są używane w różnych instalacjach, gdzie istnieje ryzyko przeciążenia obwodu elektrycznego. Ich konstrukcja i właściwości, takie jak pozłacane złącza, sprawiają, że są solidnym i niezawodnym rozwiązaniem do zabezpieczania obwodów o większym obciążeniu prądowym.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych na dwr.com.pl!

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? Odwiedź nasz sklep internetowy dwr.com.pl, gdzie oferujemy różnorodny asortyment, w tym popularne bezpieczniki szklane typu AGU o natężeniu prądu 20A, 30A, 40A, 50A, 60A i 80A. Zabezpiecz swój samochód już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.