Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 40A, pozłacane (2 sztuki)

7,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63661Kod producenta: 63661Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 40A, pozłacane (2 sztuki) to elementy elektryczne używane do zabezpieczania obwodów przed przeciążeniem.

Szczegółowy opis bezpieczników szklanych AGU 10.3x38mm, 40A

  • Wymiary: Bezpieczniki szklane AGU 40A mają wymiary 10.3x38mm, co oznacza, że ich długość wynosi 38 milimetrów, a średnica 10.3 milimetra. To standardowe rozmiary dla tego typu bezpieczników.
  • Prąd znamionowy: Bezpieczniki szklane AGU mają prąd znamionowy wynoszący 40A, co oznacza, że są zaprojektowane tak, aby przewodzić prąd o maksymalnej wartości 40 amperów, zanim rozłączą obwód w celu ochrony przed przeciążeniem. Ten prąd znamionowy może być dostosowywany w zależności od potrzeb konkretnego obwodu.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki szklane AGU 40A są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał, który ma dobre właściwości przewodzące oraz jest trwały, co jest istotne w przypadku elementów elektrycznych.
  • Pozłacane: Bezpieczniki szklane AGU 40A są pozłacane, co oznacza, że ich powierzchnia jest pokryta cienką warstwą złota. Pozłacanie ma na celu zapewnienie lepszej przewodności elektrycznej i ochronę przed korozją.
  • Ilość w opakowaniu: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników szklanych AGU 40A. Jest to przydatne, gdy wymagane są zamienniki lub awaryjne naprawy w obwodzie.

Bezpieczniki szklane AGU 10.3x38mm, 40A, pozłacane są wydajnymi i niezawodnymi elementami ochrony elektrycznej, które można zastosować w różnych typach obwodów elektrycznych, aby zapobiegać przeciążeniom i uszkodzeniom urządzeń elektrycznych. Ich konstrukcja ze szkła i stopu cynku, wzmocniona pozłacaną powłoką, sprawia, że są one trwałe i skuteczne w swoim zadaniu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych - dwr.com.pl

Odwiedź nasz sklep internetowy dwr.com.pl i odkryj bogaty wybór bezpieczników samochodowych. Polecamy bezpieczniki szklane, w tym popularne modele AGU o różnych natężeniach prądu, w tym 20A, 30A, 40A, 50A, 60A i 80A. Zabezpiecz swój samochód z dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.