Żel do WC HD Limescale and rust gel 500ml

Żel do WC HD Limescale and rust gel 500ml
21,00
Produkt dostępny (wysyłka w 24 godziny) Zapytaj o produkt
Producent: HOUSE DETAILINGNr produktu: AA21-19527Kod producenta: 1712Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żel do WC Limescale and rust gel | żel do mycia toalety - charakterystyka:

Preparat do usuwania osadów z kamienia i rdzy z elementów armatury łazienkowej, przede wszystkim toalet. Czyści bezdotykowo, rozpuszcza zabrudzenia i łatwo się spłukuje. Pozostawia powierzchnie czyste i bez smug. Zalecany do czyszczenia elementów ceramiki i plastiku. Żelowa formuła wydłuża czas działania preparatu. Nie stosować na kamień naturalny, powierzchnie metalowe i inne nieodporne na działanie kwasów. Stworzony ze składników biodegradowalnych.

Żel do WC Limescale and rust gel | żel do mycia toalety - sposób użycia:

  • przed zastosowaniem sprawdzić preparat w niewidocznym miejscu
  • nanieść żel na zabrudzoną powierzchnię
  • pozostawić na ok. 2-5 minuty, w przypadku trudnych zabrudzeń użyć szczotki
  • spłukać silnym strumieniem wody
  • w przypadku potrzeby powtórzyć proces

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.