Żarówki H4 TUNGSRAM Megalight Ultra +200% 12V 60/55W

91,99
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: TUNGSRAMNr produktu: E-50440XHUKod producenta: 50440XHUGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 – halogeny o wyjątkowej wydajności świetlnej

Montowane fabrycznie w samochodach żarówki halogenowe zapewniają optymalną widoczność podczas jazdy, bez spektakularnych wrażeń świetlnych. Pojawiające się na rynku propozycje technologii ksenonowej oraz LED wzbudziły spore zainteresowanie zarówno wśród kierowców,  jak i producentów. Ponieważ jednak to wciąż właśnie halogeny są najczęściej wybieranym typem oświetlenia samochodowego, ich twórcy zdecydowali się na wprowadzenie pewnych znaczących zmian w zakresie zarówno funkcjonalności, jak i stylistyki produktów. Żarówki różnych typów o zwiększonej wydajności oferują kierowcom nowy standard prowadzenia pojazdu, wyraźne postrzeganie drogi i jej otoczenia, a także możliwość szybkiej reakcji w sytuacji zagrożenia. Nowa odsłona klasyki dostępna jest między innymi w postaci żarówek H4 Tungsram Megalight Ultra 200. Przeznaczone do zastosowania w reflektorach głównych pojazdu elementy świetlne emitują wiązkę o zwiększonej mocy, która dodatkowo doskonale prezentuje się w każdym reflektorze.

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 przystosowane są do pracy pod napięciem 12V. Przeprowadzona dzięki nim modernizacja oświetlenia nie wymaga skomplikowanych przeróbek. Akcesoria są kompatybilne z instalacją samochodów osobowych, w których fabrycznie zastosowano żarówki H4. Zgodna z normami homologacyjnymi konstrukcja oraz wprowadzone udogodnienia pozwoliły stworzyć produkty o zwiększonej o 200% skuteczności świetlnej, do legalnego użytku na drogach publicznych.

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 – specyfikacja produktu

 • Zastosowanie – światła mijania oraz drogowe
 • Technologia – halogeny
 • Typ – H4
 • Marka – Tungsram
 • Napięcie – 12V
 • Moc – 60/55W
 • Wypełnienie banki – ksenon
 • Temperatura barwowa – 3900K
 • Strumień świetlny – 1650/1000lm
 • Trwałość Tc – 250h
 • Trzonek – P43t
 • Ilość sztuk w opakowaniu – 2
 • Wydajność świetlna – zwiększona o 200% w porównaniu do obowiązujących standardów
 • Efekt – jasne światło zbliżone do ksenonowego

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 – stylowy efekt świetlny

Jeśli Twój samochód nie robił do tej pory dużego wrażenia sprawdź, jak zaprezentuje się z kompletem żarówek serii Megalight Ultra 200. Intensywne światło o 200% jaśniejsze od obowiązujących standardów zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny zarezerwowany do tej pory dla nowoczesnych modeli aut. Bańka wypełniona w stu procentach gazem ksenonowym oraz wysokiej jakości barwione na niebiesko szkło krzemowe efektownie stylizują wiązkę, sprawiając, że jest ona bardzo przyjemna w odbiorze. Lekko niebieskawa poświata o temperaturze barwowej 3900K to znacznie podwyższony komfort jazdy nocą oraz w wymagających warunkach atmosferycznych.

Producenci zadbali, by żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 doskonale prezentowały się w każdych reflektorach. Udogodnienie w postaci srebrnej powłoki naniesionej na górną część bańki pozwoliło uzyskać rewelacyjny rezultat stylistyczny, który zdecydowanie wyróżni Twój samochód.

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 – poczucie pewności i bezpieczeństwa na drodze

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 to dopracowana pod kątem technologicznym opcja wyposażenia zapewniająca wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Precyzyjna konstrukcja żarnika gwarantuje najwyższą wydajność emitowanej wiązki. Wypełnienie bańki gazem ksenonowym pozwoliło uzyskać efekt wyjątkowo jasnego światła, którego strumień rewelacyjnie oświetla przestrzeń drogi przed samochodem. Dzięki podobnym udogodnieniom żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 doskonale spisują się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz stanowią niezastąpione wsparcie podczas jazdy w nocy.

Oferująca wiele nowoczesnych rozwiązań w zakresie oświetlenia samochodowego marka Tungsram prezentuje najjaśniejsze spośród wszystkich swoich żarówek. Akcesoria zapewniają o 200% więcej światła na drodze, znacznie poprawiając standard jazdy niezależnie od okoliczności. Skupiona wiązka precyzyjnie doświetla drogę oraz szczegóły jej otoczenia. Zamontowane w reflektorach żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 pozwalają widzieć zdecydowanie więcej i dalej w porównaniu do fabrycznych standardów. Jasny strumień świetlny sprawia, że znaki oraz ewentualne przeszkody na drodze stają się bardziej widoczne. Większa moc światła umożliwia kierowcy szybsze podjęcie zdecydowanych i właściwych reakcji w celu uniknięcia kolizji czy poważniejszego wypadku.

Chłodne światło żarówek Megalight Ultra 200 jest przyjazne w odbiorze i nie męczy wzroku. Doskonale rozświetlająca przestrzeń wiązka zapewni Ci komfort postrzegania oraz maksymalny poziom koncentracji podczas długich i nużących podróży. Moc emitowanej wiązki znacznie przekracza standardy homologacyjne. Jednocześnie żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 można użytkować na drogach publicznych bez obaw o związane z tym konsekwencje prawne.

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 – o czym warto pamiętać przy montażu?

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 bez problemu zamontujesz w miejsce fabrycznych elementów dostępnych w standardzie. Uzyskanie optymalnej wydajności świetlnej w reflektorach po obu stronach pojazdu możliwe jest jedynie poprzez wymianę żarówek parami. Światło emitowane jest wtedy symetrycznie, a fragmenty drogi doświetlone w maksymalnym zakresie.

Specjalnie zaprojektowana powłoka szkła zapewnia wysoką jakość pracy żarówek niezależnie od okoliczności. Podczas wymiany elementów należy jednak unikać dotykania powierzchni bańki. Zbierające się w ten sposób zanieczyszczania mogą generować późniejsze problemy z wydajnością i trwałością żarówek.

Żarówki H4 Tungsram Megalight Ultra 200 – oferta sklepu dwr.com.pl

Wybierając żarówki do swojego samochodu sprawdź, jaki ich typ rekomenduje jego producent. Pamiętaj też, że najbardziej warte Twojej uwagi są żarówki cenionych w branży producentów. W naszym katalogu obok niezawodnych żarówek Tungsram nie zabrakło również wartościowych produktów marek Osram, Philips czy Bosch.

Bogaty asortyment pozwala na wybór akcesoriów realizujących najwyższe oczekiwania. Postaw na standard lub wybierz z nami żarówki H4 o zwiększonej wydajności świetlnej. Obok rewelacyjnych Megalight Ultra 200 w tej serii produktów marka Tungsram oferuje swoim klientom żarówki H4 emitujące o 90, 120, 130 oraz 150% jaśniejszą i bardziej wyraźną wiązkę. Postaw na interesujący Cię standard funkcjonalności i nowoczesnej stylistyki z żarówkami, które wybrało wielu kierowców. Profesjonalnej porady w kwestii modernizacji oświetlenia samochodu udzielą Ci nasi konsultanci. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.